Будинок культури с. Корнин

Будинок культури

Будинок культури с.Корнин є центральною садибою Корнинської сільської ради.Заклад культури підпорядкований Міністерству культури і туризму України, який в своїй діяльності керується Конституцією України,Законом України про культуру, Постановою кабінету Міністрів, наказом і розпорядженням Міністерства культури і туризму України.наказом управління  культури і туризму райдержадміністрації, а також наказом і розпорядженням сільського голови.

Будинок культури с.Корнин працює в сфері культури і дозвілля з метою організації повноцінного відпочинку різних верств населення з урахуванням їхніх інтересів і потреб.
Діяльність будинку культури с.Корнин спрямована на організацію вільного часу, активного відпочинку і розваг,ЗАДОВІЛЬНЮЮЧИ культурні потреби людей різного віку, створення умов для фізичного розвитку(діти займаються у студії самбо і дзюдо, спортивному гуртку- гра в більярд, теніс, доміно, шахи, шашки), розвиток художньої творчості( вокальні та танцювальні колективи, музична школа).

Дитячий вокальний ансамбль БК “Промінчик”, керівник Руслана Багінська:

Вокальний ансамбль учнів старших класів:

Танцювальний колектив “Загін привид” ( брейк-данс), керівник Михайло Бойко:

Жіночий вокальний ансамбль “Корнинчанка” будинку культури на фестивалі в Болгарії:

Клубні формування будинку культури:

Вечір поезії Ліни Костенко при бібліотеці БК: