Клуб села Загороща

Клубна установа працює з 1966року.

Приміщення спеціально побудоване. Загальна площа приміщення 252 м2.

Дозвіллєві об’єкти закладу – глядацька  зала на 150 місць,  кімната  для гурткової роботи.

Очолює заклад – Демчук Любов Василівна.

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         Дитячий та дорослий вокальний ансамбль;

–         Дитячий гурток художнього слова;

–         Дорослий фізкультурно-оздоровчий гурток;

–         Дитячий гурток декоративно-ужиткового мистецтва.

Аматорські колективи закладу приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села та  Корнинської сільської ради.

З успіхом у закладі проходила районна мистецька естафета «Від села до села – з піснею і словом», де були присутні мешканці села  та гості. Аматори художньої творчості демонстрували свій вокальний спів, демонстрували театральні сценки та гумор. Звичайно, господинею сцену була керівник закладу Любов Демчук, яка чудово виконала ліричні твори українських авторів.  Свої гарні роботи представили майстри  вишивок, бісероплетіння, живопис картин та художніх виробів.

Талант Любові Демчук широко проявився у третьому районному фестивалі «Господиня гарна я» серед працівників закладів культури клубного типу, яка виборола почесний титул « Господиня-народознавець».