Інша публічна інформація

1.Основні положення генеральних планів населених пунктів та детальних планів територій.

2. Перелік об'єктів комунальної власності.

3.Перелік об'єктів комунальної власності, що передані в оренду чи інше право користування (з даними про умови передачі в користування)

4.Перелік незадіяних і майнових об'єктів (приміщень) комунальної форми власності, які можуть бути передані в користування.

5. Результати радіаційного контролю.

6.Інформація про використання публічних коштів під час будівництва,ремонту та реконсрукції об'єктів дорожньої інфраструктури та хід виконання проектів.

7.Генеральні плани населених пунктів, історико-архітектурні опорні плани, плани зонування територій та детальні плани територій (за винятком відомостей, які відповідно до законодавства становлять інформацію з обмеженим доступом), іх проекти.

8. Дані про місцезнаходження громадського транспорту в режимі реального часу

9. Звіти про виконанняфінансових планів конунальних підприємств.

10.Паспорти бюджетних програм місцевого бюджету

11.Звіти про виконання паспортів бюджетних програм місцевого бюджету.

12.Титульні списки на проведення капітального та поточного ремонту, будівництва, реконструкції та благоустрою.

13.Інформація по рекламні засоби

14.Реєстр боргових зобов'язань суб'єктів господарювання комунальної власності територіальної громади.

15.Перелік інвестиційних договорів, додатків, додаткових угоди та інших матеріалів до них, умов, у тому числі, посилань на оприлюднені ресурси в мережі Інтернет.

16. Дані про об'єкти та засоби торгівлі (пересувна, сезонна та інші).

17. Відомості про схеми розміщення засобів сезонної торгівлі.

18. Відомості про ярмарки, організаторів ярмарків , договори уладені з організаторами таких ярмарків.

19.Дані про розміщення громадських вбиралень.

20. Відомості про залучення, розрахунок розміру і використання коштів пайової участі у розвитку інфраструктури населеного пункту.

21. Перелік перевізників, що надають послуги пасажирського автомобільного транспорту, та маршрутів перевезення.

22.Відомості про транспортні засоби, які обслуговують пасажирські автобусні перевезеннятобусні перевезення.

23.Розклад руху громадського транспорту.

24.Дані про місце розміщення зупинок міського електро-та автомобільного транспорту.

25.Перелік земельних ділянок, що пропонуються для здійснення забудови.

26.Перелік укладених договорів

27.Актуальні списки власників/орендарів місцевих земельних ділянок.

28. Відомості про лікарські засоби/препарати, придбані за бюджетні кошти, відомості про розподілення таких ліків між закладами охорони здоров'я та їх залишки в кожному з них.

29.Бази даних щодо ремонту доріг: точне зазначення ділянки відремонтованої дороги (від кілометра до кілометра), ширина та довжина дороги, довжина ділянки, товщина дорожнього покриття, матеріали, види робіт, вартість робіт, гарантійний строк, виконавці робіт.

30.Схеми планування територій та плани зонування територій.

31.Поіменні результати голосування депутатів на пленарних засіданнях  органу місцевого самоврядування.

32.Дані про депутатів у тому числі контактні дані та графік прийому.

33.Дані про зелені насадження, що підлягають видаленню, відповідно до виданих актів обстеження зелених насаджень.

34. Надані містобудівні умови та обмеження.

35.Дані про доступність будівель для осіб з інвалідністю та інших маломобільних груп населення.

36. Дані про тарифи на комунальні послуги.

37.Дані про надходження звернень на гарячі лінії, у аварійно-диспетчерські служби, телефоні центри тощо.

38.Дані про електронні петиції, у тому числі, осіб,що їх підписали, та результати розгляду.

39.дані громадського бюджету, бюджету участі тощо, у тому числі про проекти результати голосування, реалізацію підтриманих проектів.

40. Перелік об'єктів комунальної власності, які підлягають приватизації.

41. Дані про паркування, у тому числі про розміщення майднчиків, їх операторів, обладнання та функціонування.

42. Адресний реєстр

43. Дані про надані адміністративні послуги

44. Дані про видані будівельні паспорти.

45.Дані про медичних працівниікв закладів охорони здоров'я.

46.Дані про педагогічних працівників закладів освіти.

47.Дані про медичне обладнання комунальних закладів охорони здоров'я.

48.Дані про розміщення спецтехніки, що використовується для надання комунальних послуг, благоустрою, здійснення будівельних та ремонтних робіт.

49.Перелік бюджетних програм, у тому числі посилання на оприлюдненні ресурси в інтернеті.

50. Перелік цільових програм, у тому числі посилання на оприлюдненні ресурси в інтернені.

51. Перелік розпорядників коштів.

52.Фінансова звітність суб'єктів господарювання комунального сектору економіки.

53.Перелік дошкільних, середніх, позашкільних та пофесійно-технічних навчальних закладів і статистична інформація щодо них.

54. Дані про черги дітей у дошкільні навчальні заклади.

55.Території обслуговування загальноосвітніх навчальних закладів.

56.Дані містобудівного кадастру, у тому числі геопросторові дані.

57.Дані про видані дозволи на порушення об'єктів благоустрою.

58. Черга на отримання земельних ділянок із земель комунальної власності.

59. Дані обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов.

60.Дані про споживання комунальних ресурсів комунальними під приємствам, установами (закладами) та організаціями.

61. Надходження і використанння благодійної допомоги.

62.Дані про надані містобудівні умови та обмеження.

63.Планові та фактичні показники сплати за договорами оренди комунальної власності, розміщення тимчасових споруд, розміщення рекламних засобів.

64.Дані про здійснення державного архітектурного архітектурно-будівельного контролю, у тому числі про плант перевірок та складені документи(акти, приписи, протоколи,  постанови)

65. Перелік та місцезнаходження акладів охорони здоров'я