Клуб села Колоденка

Клубна установа працює з 1961року.Приміщення спеціально побудоване.

Загальна площа приміщення 924 м2.

Дозвіллєві об’єкти закладу – глядацька  зала на 304 місць, публічно-шкільна бібліотека, філія Квасилівської дитячої музичної школи, кімната  для гурткової роботи, вільні приміщення згідно договорів надаються в оренду з метою залучення позабюджетних коштів.

Очолює заклад – Тобіяш Галина Романівна, ветеран культосвітньої ниви, яка згуртовує колектив однодумців, які популяризують традиції української народної пісні.

Найпопулярнішою формою роботи будинку культури  є проведення урочистих заходів та концертних програм до державних свят, видатних історичних подій, свят за історичним, літературним та народним календарем. Одним із пріоритетних напрямків  є підтримка культури села.

З цією метою в клубному закладі функціонують такі клубні формування, а саме:

–         дитячий вокальний ансамбль;

–         дитячий гурток художнього слова;

–         дорослий фізкультурно-оздоровчий гурток;

–    народний аматорський ансамбль української народної пісні «Веретено» керівник Андрій    Пастушенко, заслужений працівник культури України.

Аматорські колективи закладу  приймають участь в різноманітних масових заходах, які проходять на території села та району.

Великою популярністю у жителів Корнинської сільської ради користується народний колектив «Веретено», в якого цікаві концертні програми до державних свят та свят народного календаря, у програмах якого звучать стрілецькі, повстанські, козацькі та українські пісні. Колектив відомий не тільки в районні, а й за межами області. І це все  завдяки художньому керівнику колективу Андрію Пастушенку, заслуженому працівнику культури України.

З успіхом у закладі проходила районна мистецька естафета «Від села до села – з піснею і словом», яка була присвячена 200-річчю від дня народження Тараса Шевченка.