Колоденський ліцей

Електронна адреса:

kolodenkascool@ukr.net

Сторінки історії

За царської Росії довгий час в селі не було школи. Панувала не писемність. У 1870 році була створена церковно-приходська школа, яка знаходилась в хаті жительки Завацької. Одна група учнів нараховувала 20 чоловік. Вчителем був Антип. У 1870 р. була створена церковно-приходська школа. Згодом земство виділило гроші на будівництво земської сільської школи, яке розпочалося у 1897р., а закінчилось у 1898 р.

За часів Польщі школа розміщалася в трьох приміщеннях одноповерхової будівлі. Навчання проводилося з 1 по 4 клас. Першим її директором був поляк Рейт Антон Антонович.

У 1938 р. відбувся схід села, було вирішено зібрати по 4 злотих від гектара землі на будівництво нової школи. Восени 1940 р. в школі вже розпочалося навчання, було організовано 3 класи.

Лише в травні 1941 р. будівництво повністю було завершено.

Велика Вітчизняна Війна перервала навчання. Школа була перетворена на в’язницю, в кімнатах були катівні, конюшні. На подвір’ї хоронили сотні людей.

Школа відновила свою роботу в лютому 1944 р., згодом стала семирічною. Кількість учнів стрімко зростала.

А в 1967 р. навчалося вже 350 дітей. Було добудовано 4 класні кімнати та спортивний зал.

Школа росла і розвивалася. У 80-90 рр. було здійснено переобладнання навчальних кабінетів.

І до цього часу школа працює та удосконалюється з девізом: «Ми різні – в цьому наше багатство, ми разом – у цьому наша сила».

Директор школи – Стецик Тетяна Андріївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи – Човпило Ірина Ананіївна

Заступник директора з виховної роботи – Бабінчук Ольга Михайлівна

Педагог-організатор – Шелепенко Оксана Федорівна

Практичний психолог – Ушлова Олена Василівна

Соціальний педагог – Артемов Іван Валерійович

ВСЬОГО в закладі працює 44 педагоги

ВЧИТЕЛІВ-МЕТОДИСТІВ – 1

СТАРШИХ ВЧИТЕЛІВ – 4

СПЕЦІАЛІСТІВ ВИЩОЇ КАТЕГОРІЇ – 17

СПЕЦІАЛІСТІВ І КАТЕГОРІЇ – 10

СПЕЦІАЛІСТІВ ІІ КАТЕГОРІЇ – 5

СПЕЦІАЛІСТІВ – 12

На даний час навчається 368 учнів

1-4 класів – 155 учнів

5-9 – 189 учнів

10-11 класів – 24 учні

Функціонує 13 навчальних кабінетів

Спортивний зал, майстерня, їдальня, бібліотека.

На базі школи функціонують гуртки та секції: «Художня вишивка», «Моделювання одягу», гурток з волейболу, еколого-натуралістичний гурток, гурток з хімії «Перетворення», літературно-краєзнавчий, педагогічний гурток.

В школі проводяться різноманітні свята та заходи.