Відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту

Загальна інформація про відділ:

Рішенням сесії сільської ради від 10 листопада 2020року №1094 створено самостійний виконавчий орган місцевого самоврядування із статусом юридичної особи -  відділ освіти, культури, туризму, молоді та спорту.

Адреса: вул. Центральна 41 б, с. Корнин, Рівненський район Рівненська обл. 35304

Відділ є уповноваженим органом управління бюджетними установами: заклади освіти, культури, туризму молоді, спорту в т.ч. бібліотеки.

Структура відділу:

Апарат відділу
  • Начальник
  • Головний спеціаліст
  • Спеціаліст І категорії
Методитний кабінет
  • методист
Централізована бухгалтерія
  • головний бухгалтер
  • економіст
  • бухгалтер
Обслуговуюча група
  • інженер з охорони праці
  • технолог

СПОРТ

Повноваження щодо діяльності галузі  молодіжної політики, фізичної культури та спорту на території громади покладено на спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корннської сільської ради Віталія Володимировича Биця.

тел. (0362) 205-332

• В с. Колоденка функціонує відділення з легкої атлетики КЗорянської дитячо-юнацької спортивної школи Зорянської сільської ради. З місцевого бюджету на забезпечення діяльності тренера-викладача передбачено видатки, фінансування яких здійснюється щомісячно відповідно до затверджених планових показників.
  • облаштовано три футбольні поля  в с. Корнин, с. Колоденка, с. Тайкури для гри та проведення змагань з футболу.
  • на території Корнинського ліцею облаштоване міні-футбольне поле зі штучним покриттям.
  • Комунальні заклади з фізичної культури та спорту, заклади фізичної культури та спорту  на території сільської ради відсутні.

Т