Назва закладу:

Колоденський  ліцей  Корнинської сільської ради Рівненського району, Рівненської області.

Засновником та власником закладу освіти закладу освіти є Корнинська сільська рада Рівненського району Рівненської області.

Колоденський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області   перейменований з Колоденської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області  згідно з рішенням Корнинської сільської ради від 20 лютого 2019 року № 29 “Про перейменування закладів освіти, які належать до комунальної власності територіальної громади сіл Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області”.

Заклад освіти є Юридичною особою публічного права

код ЄДРПОУ:

Форма власності: комунальна

Директор: Стецик Тетяна Андріївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Човпило Ірина Ананіївна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Савчук Віта Сергіївна

Заступник директора з виховної роботи: Кулініч Наталія Миколаївна

Закріплена територія обслуговування: с. Колоденка

Адреса:  вул.Свободи 22, с. Колоденка, Рівненський район, Рівненська область 35306

тел. (0362) 208977

e-mail: kolodenkazosh@gmail.com

сайт: https://kolodenka.wordpress.com/

Спроможність закладу освіти - 232

Фактична кількість здобувачів освіти станом на 01.01.2021р. - 492

Всього в закладі працює: 53 педагоги

Функціонує: 13 навчальних кабінети, спортивний зал, майстерня, їдальня.

"У 1938 р. відбувся схід села, було вирішено зібрати по 4 злотих від гектара землі на будівництво  школи. Восени 1940 р. в школі розпочалося навчання, було організовано 3 класи.  В травні 1941 р. будівництво повністю було завершено. Велика Вітчизняна Війна перервала навчання. Школа була перетворена на в’язницю, в кімнатах були катівні, конюшні. На подвір’ї хоронили сотні людей.

Школа відновила свою роботу в лютому 1944 р.  В 1967 р. навчалося вже 350 дітей. Було добудовано 4 класні кімнати та спортивний зал.   У 80-90 рр. було здійснено переобладнання навчальних кабінетів."

І до цього часу школа працює та удосконалюється з девізом: «Ми різні – в цьому наше багатство, ми разом – у цьому наша сила».

• У жовтні 2019 року за кошти з державного та місцевого бюджету ліцей отримав шкільний автобус для здійснення підвозу здобувачів освіти до закладу освіти   с. Колоденка, с. Порозове, с. Тайкури та в зворотньому напрямку.