Назва закладу:

Корнинський ліцей імені Свіржевського Романа  Петровича Корнинської сільської ради Рівненського району, Рівненської області.

Засновником та власником закладу освіти є Корнинська сільська рада Рівненського району Рівненської області.

Заклад освіти є юридичною особою публічного права.

Корнинський ліцей Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області імені Свіржевського Романа Петровича перейменований з Корнинського ліцею Рівненської районної ради Рівненської області імені Свіржевського Романа Петровича згідно з рішенням Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області від 20 лютого 2019 року № 29 “Про перейменування закладів освіти, які належать до комунальної власності територіальної громади сіл Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області”.

код ЄДРПОУ:

Форма власності: комунальна

Директор: Денисова Наталя Леонтівна

Заступник директора з навчально-виховної роботи: Колеснікова Наталія Петрівна

Заступник директора з виховної роботи: Панасюк Лариса Іванівна

Закріплена територія обслуговування: с. Корнин, с. Згороща

Адреса:  вул. Центральна, 102 а, с. Корнин, Рівненський район,Рівненський район,Рівненська область 35304

тел. 205 -172

e-mail: kornynschool@gmail.com

сайт: http://xn--g1abfmbdel1f.xn--e1apkg2h.net/

Спроможність закладу освіти - 320

Фактична кількість здобувачів освіти станом на 01.01.2021р. - 350

Всього в закладі працює: 40 педагогів

Функціонує:  навчальних кабінети, спортивний зал, майстерня, їдальня.

Дата будівництва закладу - 1934 рік.
В 1997 році директором призначено Пасічнюка Б.В.

• У 2016 році розпочали реконструкцію школи. За кошти Державного фонду регіонального розвитку (ДФРР), обласного та районного бюджетів.  До існуючого приміщення, добудували новий двоповерховий корпус. Після реконструкції площа будівлі стала втричі більшою.  Навчальний процес  проходить в одну зміну.
  • Загорощанську загальноосвітню школу І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області  приєднано  до Корнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області відповідно до листа Рівненської районної державної адміністрації від  04 липня 2017 року № вих-2557/06/01-56/17, враховуючи рішення районної ради від 28 вересня 2016 року № 227 «Про реорганізацію Загорощанської загальноосвітньої школи І ступеня Рівненської районної ради Рівненської області шляхом приєднання її до Корнинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Рівненської районної ради Рівненської області»,  .
  • 08 трвня 2017 року у День пам'яті та примирення на фасаді школи відкрито меморіальну дошку загиблому в зоні проведення АТО односельчанину, випускнику школи, Роману Петровичу Свіржевському.

Свіржевський Роман загинув під час виконання бойового завдання.

В 2018 році на посаду директора призначено Денисову Наталю Леонтівну - вчителя початкових класів.

• 10 вересня 2019 року за кошти з державного та місцевого бюджету ліцей отримав шкільний автобус для здійснення підвозу здобувачів освіти до закладу освіти   с. Корнин, с. Загороща та в зворотньому напрямку.