Підписання угоди з Федерацією профспілок Рівненської області

Дата: 17.04.2019 14:25

Сьогодні 17 квітня за участі  сільського голови Горбатюка – Василейка Романа Олексійовича та голови Федерації профспілок Рівненської області Миколи Шершуна була  підписана угода про співпрацю між Корнинською сільською радою та Федерацією профспілок Рівненської області.

Угода спрямована на співпрацю усіх сторін соціального діалогу на рівні об’єднаної територіальної громади, забезпечення прав і гарантій працюючих та членів їх сімей, розвиток соціального діалогу, попередження соціальної напруги в громаді.

Основною метою цієї угоди є підвищення якості життя, гарантій зайнятості населення громади, динамічне зростання заробітної плати, забезпечення безпечних умов праці на підставі модернізації до світового рівня економіки та забезпечення подальшого її сталого функціонування.