Загальна інформація

Повноваження щодо діяльності галузі  молодіжної політики, фізичної культури та спорту на території громади покладено на спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнинської сільської ради - Биця Віталія Володимировича.

•  в с.Колоденка функціонує відділення з легкої атлетики КЗ Зорянської дитячо-юнацької спортивної школи Зорянської сільської ради. З місцевого бюджету на забезпечення діяльності тренера-викладача передбачено видатки, фінансування яких здійснюється щомісячно відповідно до затверджених планових показників.
  • облаштовано три футбольні поля  в с. Корнин, с. Колоденка, с. Тайкури для проведення змагань та гри  з футболу.
  • на території Корнинського ліцею облаштоване міні-футбольне поле зі штучним покриттям.
  • комунальні заклади з фізичної культури та спорту,  інші заклади фізичної культури та спорту  на території сільської ради відсутні.

22 Листопада, 2023 р., 16:35
22 листопада 2023 року у спортивній залі Корнинського ліцею ім.Свіржевського Р.П. відбулися відбіркові змагання V Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого  заходу серед учнів закладів освіти Корнинської територіальної громади «Cool Games».