Повноваження щодо діяльності галузі молодіжної політики, фізичної культури та спорту на території громади покладено на спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корнинської сільської ради - БицяВіталія Володимировича.
в с.Колоденка функціонує відділення з легкої атлетики КЗ Зорянської дитячо-юнацької спортивної школиЗорянської сільської ради. З місцевого бюджету на забезпечення діяльності тренера-викладача передбачено видатки, фінансування яких здійснюється щомісячно відповідно до затверджених планових показників.
облаштовано три футбольні поля в с. Корнин, с. Колоденка, с. Тайкури для проведення змагань та гри з футболу.
на території Корнинського ліцею облаштоване міні-футбольне поле зі штучним покриттям.
комунальні заклади з фізичної культури та спорту, інші заклади фізичної культури та спорту на території сільської ради відсутні.