10 Квітня, 2024 р., 22:43
У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про припинення електропостачання:
31 Березня, 2024 р., 21:22
22 Березня, 2024 р., 16:17
15 Березня, 2024 р., 12:19
До уваги мешканців Корнинської сільської ради!
06 Березня, 2024 р., 19:59
27 Лютого, 2024 р., 20:31
27 Лютого, 2024 р., 20:03
Висновок з оцінки впливу на довкілля планової діяльності «Продовження промислової розробки Здолбунівського родовища (ділянка гідровідвалів) в Рівненському районі Рівненської області»
23 Лютого, 2024 р., 08:40
    Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію щодо законопроєкту 9560-1 для термінової легалізації допомоги  територіальних громад Збройним Силам України:   https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/12082
21 Лютого, 2024 р., 17:25
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ФАСТОЙЛ" щодо будівництва автозаправного комплексу в  с.Корнин Рівненського району Рівненської області (реєстраційний номер справи - 5055 в Реєстрі справ ОВД на національній онлайн-платформі "ЕкоСистема")
17 Лютого, 2024 р., 16:55
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Продовження промислової розробки Здолбунівського родовища в Рівненському районі Рівненської області» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.