28 Вересня, 2023 р., 10:23
     З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання  03 жовтня 2023р., з 09:00 до 17:00 год в слідуючих населених пунктах:
25 Вересня, 2023 р., 14:21
Військова частина А7071 територіальної оборони запрошує до лав підрозділу осіб рядового, сержантського та офіцерського складу на військову службу за контрактом строком «ДО ОГОЛОШЕННЯ ДЕМОБІЛІЗАЦІЇ».
25 Вересня, 2023 р., 11:25
 Товариство з обмеженою відповідальністю «ФАСТОЙЛ», код ЄДРПОУ 44790342 інформує про намір провадити плановану діяльність та оцінку її впливу на довкілля.
25 Вересня, 2023 р., 09:25
ТОВ «АКРІС АГРО ГРУП» повідомляє про те, що на  оброблюваних їхнім  підприємством землях, біля сіл Тайкури,  Корнин, Колоденка, Загороща, Порозове, які входять в територіальне підпорядкування  Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
08 Вересня, 2023 р., 11:26
Звертаємося до мешканців Корнинської сільської територіальної громади, які не встигли оплатити рахунки за послуги з поводження з побутовими відходами!
01 Вересня, 2023 р., 11:19
TOB «АКРІС АГРО ГРУП» повідомляє, що на оброблюваних їхнім підприємством землях біля сіл Корнин, Колоденка, Тайкури, Порозове, Загороща, які входять в територіальне підпорядкування Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
30 Серпня, 2023 р., 09:36
TOB «АКРІС АГРО ГРУП» повідомляє, що на оброблюваних їхнім підприємством землях біля сіл Тайкури, Порозове, які входять в територіальне підпорядкування Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
25 Серпня, 2023 р., 08:16
TOB «АКРІС АГРО ГРУП» повідомляє, що на оброблюваних їхнім підприємством землях біля сіл Корнин, Тайкури, Порозове, які входять в територіальне підпорядкування Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
21 Серпня, 2023 р., 12:41
Повідомлення про намір ТОВ «Оператор ГТС України» отримати дозвіл на викиди забруднюючих речовин стаціонарними джерелами ГРС Корнин Бібрського ЛВУМГ
21 Серпня, 2023 р., 11:58
У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про припинення електропостачання: