ОДНОРАЗОВА ВИНАГОРОДА ЖІНКАМ, ЯКИМ ПРИСВОЄНО ПОЧЕСНЕ ЗВАННЯ УКРАЇНИ „МАТИ-ГЕРОЇНЯ”

Нормативні акти, якими регламентується надання адміністративної послуги:

Указ Президента України від 25.12.2007 № 1254 „Про  одноразову винагороду жінкам, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”;

Постанова Кабінету Міністрів України від 28.02.2011 № 268 „Про виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”, та одноразової матеріальної допомоги особам, які постраждали від торгівлі людьми”;

Наказ Міністерства соціальної політики України від 06.02.2012 № 59 „Про затвердження форм заявки про виділення бюджетних коштів, відомості виплати та звіту про виплату одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”, зареєстрований у Міністерстві юстиції України 22.02.2012 за № 276/20589.

Умови отримання допомоги:

Перелік необхідних документів:

заява для виплати одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України “Мати-героїня” (далі – винагорода) із зазначенням способу виплати;

копії сторінок паспорта з даними про прізвище, ім’я та по батькові.

У разі, якщо звертається уповноважена жінкою особа, також подається нотаріально засвідчений документ, що підтверджує її право представляти жінку, якій присвоєно почесне звання України „Мати-героїня”.

Суб’єкт надання даної послуги формує справу, до якої додає ксерокопію сторінки Указу Президента України „Про присвоєння почесного звання України  „Мати-героїня”.

Спосіб подання документі:

заява та документи, необхідні для виплати винагороди, подаються заявником через уповноважених осіб виконавчого органу сільської ради;

поштою або в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування, або Єдиний державний веб-портал електронних послуг (у разі технічної можливості).

Перелік підстав для відмови у наданні винагороди:

Немає. Винагорода виплачується всім жінкам, яким присвоєно почесне звання України  „Мати-героїня”.

Способи отримання винагороди:

Винагороду можна отримати через поштове відділення зв’язку або через уповноважені банки, визначені в установленому порядку.