Звіти щодо роботи із запитами

Звіт щодо роботи із запитами на отримання публічної інформації

за 2021 рік

Робота із запитами на публічну інформацію у Корнинській сільській раді спрямована на забезпечення права кожного громадянина на доступ до інформації, що знаходиться у володінні сільської ради, створення належних умов для реалізації цього права відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації».

За 2021 рік до сільської ради надійшло 09 інформаційних запитів, з них:

08 – від фізичних осіб,

0 – від об’єднань громадян без статусу юридичної особи,

01 – від юридичних осіб.

Із загальної кількості інформаційних запитів 6 - надійшло до сільської ради електронною поштою, 3 - поштою та 3 інформаційних запити подано особисто.

Запити надходили з питань отримання інформації про:

- дату засідання колегіального органу – 1 інформаційний запит;

- надання інформації щодо діяльності у галузі земельних відносин – 5 інформаційні запити

- нормативно-правові акти  прийняті в процесі створення обєднанної територіальної громади – 1 інформаційний запит;

- організацію роботи з громадськістю – 1 інформаційний запит;

- про фінансову діяльність – 1 інформаційний запит;.

Всі інформаційні запити, які надійшли до сільської ради, розглянуті відповідно до вимог Закону України «Про доступ до публічної інформації» у встановлені законодавством терміни.

Забезпечення прозорості та відкритості діяльності сільської ради є одним із основних його напрямків, який знаходиться на постійному контролі.