Програма "ВідновиДІМ"

​Програма «ВідновиДІМ»: допомога у відбудові пошкоджених будівель

Фонд енергоефективності реалізує програму «ВідновиДІМ»,  мета якої — фінансування будівельних робіт з відновлення житлових будинків, пошкоджених внаслідок військової агресії російської федерації проти України.

Які витрати фінансує «ВідновиДІМ»?

Фінансування за Програмою надається виключно на витрати, пов’язані з виконанням таких видів робіт (послуг):

● заміна або ремонт пошкоджених світлопрозорих огороджувальних конструкцій (віконних блоків або/та блоків балконних дверей, зовнішніх дверей);

● ремонт пошкоджень фасадів будівлі;

● ремонт пошкоджень покриття будівлі;

● ремонт пошкодженого обладнання дахових котелень та інженерних мереж.

Отримані кошти можуть бути використані як для здійснення відповідних будівельних робіт, так і для придбання матеріалів та обладнання, необхідних для виконання таких робіт.

Фонд не надає фінансування на витрати, пов’язані з виконанням будь-яких інших видів робіт (послуг), які не визначені як Прийнятні заходи згідно з цією Програмою.

Хто може брати участь у Програмі?

Учасниками Програми можуть стати усі об’єднання співвласників багатоквартирних будинків (ОСББ), що розташовані на всій території України, крім тимчасово окупованих територій і територій активних бойових дій (зокрема території активних бойових дій, на яких функціонують державні електронні інформаційні ресурси), а також населених пунктів, де органи державної влади України тимчасово не здійснюють свої повноваження, та населених пунктів, що розташовані на лінії розмежування.

Як відбувається фінансування?

Фонд надає учасникам Програми фінансування у формі Гранту, який виплачується на безоплатній та безповоротній основі в розмірі 100% вартості витрат на виконання Прийнятних заходів за Проектом. Загальна сума Гранту складається з сум Першого та Другого Траншів і не може перевищувати граничну суму — 7,2 мільйони гривень на один об’єкт відновлення (будинок або частину будинку, якщо в будинку створено більше одного ОСББ).

Етапи  участі у Програмі:

Детальніше про Програму «ВідновиДІМ» читайте на сайті "ВідновиДІМ".

Консультація за телефоном +38 044 344-28-36 або через пошту support@eefund.org.ua