Загальна інформація про відділ

Відділ освіти, культури, молоді та спорту Корнинської  сільської ради Рівненського району Рівненської області створений з 01.12.2020 року як виконавчий орган влади у статусі юридичної особи публічного права, що відповідно до законодавства України здійснює функції з надання населенню якісних послуг в сфері освіти, культури, молоді та спорту шляхом виконання відповідних державних і місцевих програм.

Начальниця Відділу: Швидун Сергій Віталійович.
Контактний телефон:

Головний бухгалтер: Ромчук Світлана .
Контактний телефон:

Юридична адреса: 35304, Рівненська область, Рівненський район, село Корнин, вулиця Центральна 41б.

Фактична адреса: 35304, Рівненська область, Рівненський район, село Корнин, вулиця Центральна 41б.

Електронна адреса:

Повноваження щодо діяльності галузі  молодіжної політики, фізичної культури та спорту на території громади покладено на спеціаліста відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту Корннської сільської ради Віталія Володимировича Биця.

Контактний телефон:  (0362) 205-332

Електронна адреса:

До відділу освіти освіти, культури, молоді та спорту Корнинської сільської ради Рівненського району Рівненської області передані в комунальну власність заклади освіти та культури.