Сільський голова

Горбатюк-Василейко Роман Олексійович

Народився 10 лютого 1987 року в с. Олександрія Рівненського району Рівненської області. Громадянин України.

• З вересня 1993 року по червень 2004 року навчався в Олександрійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів. Після закінчення школи у 2004 році вступив до Рівненського державного гуманітарного університету на психолого-природничий факультет, спеціальність «Психологія та основи правознавства».
  • Трудову діяльність Горбатюк-Василейко Р.О. розпочав у 2010 році на посаді провідного спеціаліста сектору опіки і піклування служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації.
  • З 1 грудня 2010 року по 28 вересня 2011 року – начальник відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської райдержадміністрації.
  • З вересня 2011 року по листопад 2015 року – директор Колоденської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  • 25 жовтня 2015 року обраний сільським головою Корнинської сільської ради.
  • 23 грудня 2018 року обраний головою Корнинської об’єднаної громади.

Одружений.