Сільський голова

Горбатюк-Василейко Роман Олексійович

Народився 10 лютого 1987 року в с. Олександрія Рівненського району Рівненської області. Громадянин України.

• З вересня 1993 року по червень 2004 року навчався в Олександрійській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів.
  • У 2004 році вступив до Рівненського державного гуманітарного університету на психолого-природничий факультет, спеціальність «Психологія та основи правознавства».
  • З 2010 року розпочав трудову діяльність на посаді провідного спеціаліста сектору опіки і піклування служби у справах дітей Рівненської районної державної адміністрації.
  • З 1 грудня 2010 року по 28 вересня 2011 року працював на  посаді начальника відділу у справах сім’ї та молоді Рівненської районної державної адміністрації.
  • З вересня 2011 року по листопад 2015 року займав посаду директора Колоденської ЗОШ І-ІІІ ступенів.
  • 25 жовтня 2015 року обраний головою Корнинської сільської ради / VII скликання.
  • 23 грудня 2018 року обраний  головою Корнинської сільської ради об'єднаної територіальної громади сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове.
  • 25 жовтня 2020 року обраний головою Корнинської сільської ради об'єднаної територіальної громади / VIIІ скликання.