УПРАВЛІННЯ ДЕРЖПРАЦІ

17 Лютого, 2024 р., 16:42
З метою попередження потрапляння у ситуацію торгівлі людьми особами, що залишили місце проживання у зв’язку із агресією з боку російської федерації, та недопущення випадків дискримінації і мобінгу на робочому місці Управління інспекційної діяльності у Рівненській області Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці інформує громадян, як розпізнати непорядних роботодавців і уникнути примусової праці.
01 Вересня, 2023 р., 09:16
Інфографіка від Державної служби України з питань праці в межах інформаційної кампанії "Виходь на світло!"
25 Серпня, 2023 р., 10:05
18 Серпня, 2023 р., 08:24
Державна служба України з питань праці в межах інформаційної кампанії "Виходь на світло!" інформує громадянь з метою знизити рівень незадекларованої праці та врегулювати трудові відносини під час воєнного стану!
11 Серпня, 2023 р., 10:01
Інформаційний проєкт Державної служби України з питань праці "Виходь на світло!"
28 Лютого, 2023 р., 16:46
    З метою підвищення рівня обізнаності громадськості, користувачів (споживачів), суб’єктів господарювання, що вводять в обіг та/або надають на ринку нехарчову продукцію, яка віднесена до сфери відповідальності Західне міжрегіональне управління Державної служби з питань праці наддали інформаційні матеріали щодо продукції, яка підпадає під дію Технічного регламенту безпеки машин та Технічного регламенту рухомого обладнання, що працюють під тиском.
12 Жовтня, 2022 р., 15:31
    З початку повномасштабного вторгнення росії тисячі підприємств, у тому числі релоковані, вимушені працювати в нових умовах. Сотні тисяч співвітчизників покинули домівки та втратили роботу. Але економіка України має працювати – для підтримки армії та наближення нашої перемоги.
18 Серпня, 2022 р., 11:55
в частині "Зміни в трудовому законодавстві під час воєнного стану"