Назва закладу

Комунальний заклад «Школа мистецтв» Корнинської сільської ради Рівненського району  Рівненської області

Засновником та  власником закладу Корнинська сільська рада Рівненського району Рівненської області
код ЄДРПОУ  43777404
Директор Пастушенко Любомир Андрійович
Завідувач музичного відділення: Ушакова Оксана
Відділення

музичне (фортепіано; народні інструменти – бандура, сопілка, баян; струнно-смичкові – скрипка; струнно-щипкові – гітара; сольний спів)

художнє (образотворче мистецтво)

хореографічне
Адреса вул. Центральна 41 б,  с.Корнин, Рівненський район, Рівненська область,  35304

e-mail: korninskashkolamistectv@gmail.com

Соціальна мережа Фейсбук:

Кількість здобувачів     освіти станом на 01.01.2023                                                                                                             118
Вступ на навчання приймаються діти з 7 років на конкурсній основі.
нрослуховування відбудеться з 15 серпня по 1 вересня.
Перелік документів для вступу

Заява про вступ до закладу та зобов'язання (Договір про надання платних послуг)

Свідоцтво про народження дитини

Медична довідка

Документи, які підтверджують право на отримання пільг в оплаті за навчання (за наявності)

• КЗ «Школа мистецтв» Корнинської сільської ради є закладом початкової спеціалізованої освіти у сфері культури. Заклад провадить свою діяльність за такими напрямами позашкільної освіти:

• художньо-естетичний, що забезпечує розвиток творчих здібностей, обдарувань і набуття здобувачами практичних навичок, оволодіння знаннями у сфері вітчизняної та світової культури і мистецтва;
  • мистецький, що забезпечує набуття здобувачами спеціальних мистецьких виконавських компетентностей у процесі активної мистецької діяльності.
  • Учні навчаються і живуть повноцінним творчим життям, залучаються до концертних виступів. Під керівництвом викладачів, які здійснюють творчу мистецьку, інформаційну, методичну та організаційну роботу, учні беруть участь у міжнародних, Всеукраїнських фестивалях і конкурсах, обласних оглядах-конкурсах, інших культурно-мистецьких заходах.

Випускникам видаються свідоцтва про позашкільну освіту.

Заклад є не лише осередком дитячої та юнацької творчості громади, а й популяризує академічне і народне мистецтво, долучаючи до нього широке коло громадян незалежно від місця проживання, віку та сфери зайнятості.