Назва закладу

Комунальний заклад «Школа мистецтв» Корнинської сільської ради Рівненського району  Рівненської області

Засновником та  власником закладу Корнинська сільська рада Рівненського району Рівненської області
код ЄДРПОУ
Директор Пастушенко Любомир Андрійович
Завідувач музичного відділення: Александрук Валентина Миколаївна
Завідувач народно-    художнього відділення Євтушок Ірина Олексіївна
Адреса вул. Центральна 41 б,  с.Корнин, Рівненський район, Рівненська область,  35304

тел: 0967359711,  0977186574,  0967314769, 0634133418

Кількість здобувачів                        освіти станом на 01.01.2021                                                             здобувачів освіт
Відділення
  • Музичне (навчання грі на фортепіано, скрипці, гітарі, баяні, опановування мистецтва вокалу: естрадного та академічного);
  • Народно-художнє (навчання грі на бандурі, сопілці, опанування художнього мистецтва та народної хореографії);
Вступ на навчання приймаються діти з 7 років на конкурсній основі.
нрослуховування відбудеться з 15 серпня по 1 вересня.
Перелік документів для вступу

заява

свідоство про народження дити

медична довідка

• Корнинська школа мистецтв є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом, що належить до системи позашкільної освіти та є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти.
  • Заклад надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, готує підгрунття для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та мистецтва.
  • Викладачі школи використовують вітчизняні традиції та інноваційні освітні методики навчання і виховання. Випускникам закладу видаються свідоцтва про позашкільну освіту.

Заклад є одним із провідних закладів спеціалізованої мистецької освіти і є осередком дитячої та юнацької творчості нашої громади. Учні школи живуть повноцінним творчим життям, залучаються до виступів в концертах та мистецьких заходах. Беруть участь в Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних та міських фестивалях, конкурсах.