Назва закладу:

Комунальний заклад «Школа мистецтв» Корнинської сільської ради Рівненського району, Рівненської області.

Заклад освіти є юридичною особою публічного права.

Код ЄДРПОУ:

Директор школи: Пастушенко Любомир Андрійович

Завідувач музичного відділення: Александрук Валентина Миколаївна

Завідувач народно-художнього відділення: Євтушок Ірина Олексіївна

1. Корнинська школа мистецтв є початковим спеціалізованим мистецьким навчальним закладом, що належить до системи позашкільної освіти та є початковою ланкою спеціальної мистецької освіти.
  2. Заклад надає державні гарантії естетичного виховання через доступність до надбань вітчизняної і світової культури, готує підгрунття для занять художньою творчістю, а для найбільш обдарованих учнів – до вибору професії в галузі культури та мистецтва.
  3. Викладачі школи використовують вітчизняні традиції та інноваційні освітні методики навчання і виховання. Випускникам закладу вид аються свідоцтва про позашкільну освіту.

Посилання на сторінку у фейсбук: https://www.facebook.com/schoolofartsnv/

В школі працюють відділення :

• Музичне;
  • Народно-художнє;

На музичному відділенні учні навчаються грі на: фортепіано, скрипці, гітарі, баян. Учні можуть опановувати мистецтво вокалу (естрадного та академічного).

На народно-художньому відділенні учні навчаються грі на:  бандурі, сопілці. А також навчаються художньому мистецтву та народною хореографією.

На навчання приймаються діти з 7 років на конкурсній основі.
Прослуховування відбудеться з 15 серпня по 1 вересня.

Перелік документів для вступу:

• заява,
  • копія свідоцтва про народження,
  • довідка про стан здоров’я.

Контактні телефони для консультації:

• 0967359711
  • 0977186574
  • 0967314769,
  • 0634133418

Заклад є одним із провідних закладів спеціалізованої мистецької освіти і є осередком дитячої та юнацької творчості нашої громади. Учні школи живуть повноцінним творчим життям, залучаються до виступів в концертах та мистецьких заходах. Беруть участь в Міжнародних, Всеукраїнських, Регіональних, обласних та міських фестивалях, конкурсах.