Служба зайнятості в Рівненській області

14 Вересня, 2023 р., 10:11
Стартувала Всеукраїнська інформаційна кампанія «Робота для ВПО: ти потрібен!», ініційована Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України за підтримки Державного центру зайнятості та обласних військових адміністрацій. Триватиме вона упродовж вересня - жовтня 2023 року.
21 Березня, 2023 р., 12:14
Уряд продовжує підтримувати бізнес та стимулювати його розвиток через надання грантів. Програма мікрогрантів залишається дуже затребуваною серед українців, які прагнуть започаткувати власну справу, або розширити її.
20 Березня, 2023 р., 12:19
Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності громадян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається особам певних категорій, здобути нову професію чи підвищити свою кваліфікацію. Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал.
15 Березня, 2023 р., 11:10
Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.
15 Лютого, 2023 р., 09:06
       В рамках програми Підтримки 150 ветеранів/-нок з різних куточків України, різного віку та напрямку діяльності отримають підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR-спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме 3 індивідуальні консультації під час підготовки до співбесіди.
04 Січня, 2023 р., 16:42
Ви втратили роботу? Шукаєте шляхів сприяння у працевлаштуванні?
06 Жовтня, 2022 р., 12:11
Постановою Кабміну від 30.09.2022 р. «Про внесення змін до Порядку видачі ваучерів для підтримання конкурентоспроможності осіб на ринку праці» передбачається розширення кола осіб, які мають право на отримання ваучера.