До уваги ветеранів та ветеранок, які шукають роботу!

Дата: 15.02.2023 09:06

В рамках програми Підтримки 150 ветеранів/-нок з різних куточків України, різного віку та напрямку діяльності отримають підтримку HR-спеціалістів (кадровиків) і психологів під час пошуку роботи, здобудуть нові знання про ринок праці, розвинуть м'які навички, такі як самопрезентація, ефективна комунікація, лідерство, успішне вирішення конфліктів. Також кожен учасник за допомогою HR-спеціаліста підготує резюме та мотиваційний лист та матиме 3 індивідуальні консультації під час підготовки до співбесіди.

Термін навчання:  березень-квітень 2023 року.

Дедлайн реєстрації: як тільки до програми долучаться 150 ветеранів/ -нок реєстраційна форма буде закрита. Наразі зареєстровано 60 учасників.

Формат навчання: навчання в онлайн форматі, в міні-групах до 15 осіб.

Участь у програмі для ветеранів/-нок є безоплатною.

Структура програми  (4 етапи програми):

• тести, щоб визначити найкращий напрямок професійного розвитку для кожного учасника/-ниці.
  • воркшопи та семінари від експертів.
  • підготовка резюме та мотиваційного листа за підтримки HR-спеціалістів.
  • менторська підтримка від HR-спеціалістів та психологів під час пошуку роботи (три консультації для кожного учасника).

Що ветерани/-ки отримають від участі в програмі:

• комплексну програму знань та сформують м’які навички,  які  допоможуть професійно зростати (лідерство,  ефективна комунікація, вирішення конфліктів, ділові  перемовини,  самопрезентація).
  • підготовка разом зі спеціалістами свого резюме та мотиваційного листа, який можна використовувати під час пошуку роботи.
  • менторська підтримка HR-спеціаліста / психолога під час пошуку роботи для підготовки до співбесіди, або рефлексії за пройденою співбесідою на вибір.
  • практичні навички – як підготуватися до співбесіди та отримати вакансію на бажану посаду.
  • долучення до ком’юніті ветеранів/-нок та спеціалістів, які надають підтримку одне одному і просто стають добрими друзями.

Як стати учасником/-цею:

Потрібно заповнити коротку реєстраційну форму та очікувати на зв'язок з адміністраторами програми.

Детальна інформація та лінк на реєстрацію тут: https://pnc.com.ua/veteran-reintegration-program