ГУ ДПС у Рівненській області

29 Січня, 2024 р., 15:24
Головне управління ДПС у Рівненській області, повідомляє, що відповідно до п. 169.1 ст. 169 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року № 2755-VІ із змінами та доповненнями платник податку на доходи фізичних осіб має право на зменшення суми загального місячного оподатковуваного доходу, отримуваного від одного роботодавця у вигляді заробітної плати (інших прирівняних до неї відповідно до законодавства виплат, компенсацій та винагород), якщо його розмір не перевищує суми, що дорівнює розміру місячного прожиткового мінімуму, діючого для працездатної особи на 1 січня звітного податкового року, помноженого на 1,4 та округленого до найближчих 10 гривень.
29 Січня, 2024 р., 15:22
Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що всі платники податків зобов’язані дотримуватися вимог діючого законодавства, у тому числі щодо проведення розрахунків у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг.
29 Січня, 2024 р., 15:21
Головне управління ДПС в Рівненській області нагадує, яким нормативно-правовим актом визначається перелік потреб, засобів і товарів, для надання благодійної допомоги відповідно до п.п. 170.7.8 п. 170.8 ст. 170 ПКУ.
28 Січня, 2022 р., 15:09
Ставки єдиного податку для ФОПів Головне управління ДПС у Рівненській області інформує, що ставки єдиного податку встановлюються сільськими, селищними, міськими радами або радами об’єднаних територіальних громад, що створені згідно із законом та перспективним планом формування територій громад, для фізичних осіб – підприємців, які здійснюють господарську діяльність, залежно від виду господарської діяльності, з розрахунку на календарний місяць:
28 Січня, 2022 р., 15:08
Одноразове добровільне декларування: термін сплати збору Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що відповідно до пункту 12 підрозділу 9 прим. 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – збір) здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).
28 Січня, 2022 р., 15:07
Деякі нюанси застосування програмних РРО Головне управління ДПС у Рівненській області  інформує, що у разі зміни найменування або адреси господарської одиниці, де використовується ПРРО, суб’єкту господарювання необхідно надати до контролюючого органу повідомлення про об’єкти оподаткування за ф.20-ОПП із вказанням нової адреси місця здійснення діяльності та заяву 1-ПРРО з позначкою «перереєстрація».
20 Грудня, 2021 р., 14:59
   Головне управління ДПС у Рівненській області роз’яснює, що нормами розділу XX «Перехідні положення» ПКУ передбачено, що збір з одноразового (спеціального) добровільного декларування – це одноразовий обов’язковий платіж, розмір якого самостійно розраховується декларантом з вартості належних йому активів з урахуванням ставок такого збору, визначених підрозділом 9-4 розділу XX «Перехідні положення» ПКУ та відображається ним в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації.
10 Грудня, 2021 р., 10:06
   Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що платниками єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування (ЄСВ) є, зокрема, підприємці, в тому числі ті, які обрали спрощену систему оподаткування (єдиний податок).     Базою нарахування ЄСВ для підприємців – платників єдиного податку є суми, що визначаються такими платниками самостійно для себе, але не більше максимальної величини бази нарахування ЄСВ. При цьому сума ЄСВ не може бути меншою за розмір мінімального страхового внеску.
26 Листопада, 2021 р., 12:14
Шановні платники податків, не накопичуйте податкові борги та своєчасно розраховуйтесь з бюджетом!