Корнинська сільська рада
Рівненський район Рівненська область
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Пільги для осіб з інвалідністю

Законом України "Про основи соціальної захищеності осіб з інвалідністю в Україні" особам з інвалідність надаються пільги:

- особи з інвалідністю, які отримують пенсію, що не перевищує мінімального  розміру пенсії, або державну соціальну допомогу, призначену замість  пенсії, діти  з  інвалідністю мають право на безплатне придбання лікарських засобів за рецептами лікарів у разі амбулаторного лікування.

          - особи  з інвалідністю  першої  і другої груп мають право при амбулаторному лікуванні на придбання лікарських  засобів за рецептами лікарів з оплатою 50 відсотків їх вартості.

          - особи  з  інвалідністю  і  діти  з  інвалідністю за наявності медичних  показань   мають   право   на   безплатне  забезпечення санаторно-курортними путівками.

           - особи  з інвалідністю  першої  та другої груп мають право на позачергове   обслуговування   в  касах  міського  та  міжміського транспорту,  а  також  на підприємствах, установах та організаціях усіх  форм  власності  та  підпорядкування,  які  надають будь-які послуги населенню.

          -  особи  з  інвалідністю  I та II групи, діти з інвалідністю та особи,  які  супроводжують осіб з інвалідністю I групи або дітей з інвалідністю  (не  більше  однієї  особи,  яка супроводжує особу з інвалідністю  I  групи  або дитину з інвалідністю), мають право на безплатний проїзд у пасажирському міському транспорті (крім таксі) за  наявності посвідчення чи довідки, зазначених у цьому Законі, а в разі запровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду - також електронного квитка, який видається на безоплатній основі.

           - особи  з  інвалідністю,  діти  з  інвалідністю  та особи, які супроводжують  осіб  з  інвалідністю  першої  групи  або  дітей  з інвалідністю  (не  більше  однієї  особи,  яка супроводжує особу з інвалідністю   або   дитину   з   інвалідністю),  мають  право  на 50-відсоткову знижку   вартості  проїзду  на  внутрішніх  лініях (маршрутах) повітряного, залізничного, річкового та автомобільного транспорту в період з 1 жовтня по 15 травня.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь