Корнинська сільська рада

Рівненська область, Рівненський район

Новини

Дата: від до Скинути
23 Лютого, 2022 р., 10:44
Ваучер на навчання: вчитися ніколи не пізно   Однією із дієвих послуг служби зайнятості щодо сприяння підвищенню конкурентоспроможності краян на ринку праці є видача ваучерів на навчання. Це реальний шанс, який надається громадянам певних категорій здобути новий фах чи підвищити кваліфікацію за вже набутою професією. Для роботодавців – це шанс мати необхідний кваліфікований персонал. Право на одноразове отримання цього документа надається:
19 Січня, 2022 р., 16:31
Отримати адміністративні послуги у сфері державної реєстрації актів цивільного стану можна у відділі державної реєстрації актів цивільного стану або ЦНАП.  Де та як швидко отримати потрібну послугу, підкаже Гід з державних послуг. 
14 Січня, 2022 р., 14:19
       Сьогодні 14 січня з робочим візитом до Корнинської сільської ради завітали: голова Рівненської обласної профспілкової організації працівників державних установ - Дейнека Ігор Олександрович та заступник голови-Олешкевич Олена Іванівна. Обговорили питання співпраці на 2022 рік.
11 Січня, 2022 р., 16:08
   Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що добровільне декларування – це особливий порядок добровільного декларування фізичною особою належних їй активів, розміщених на території України та/або за її межами, якщо такі активи фізичної особи були одержані (набуті) такою фізичною особою за рахунок доходів, що підлягали в момент їх нарахування (отримання) оподаткуванню в Україні та з яких не були сплачені або сплачені не в повному обсязі податки і збори відповідно до вимог законодавства з питань оподаткування та/або міжнародних договорів, згода на обов’язковість яких надана Верховною Радою України, та/або які не були задекларовані в порушення податкового та валютного законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючі органи, протягом будь-якого з податкових періодів, що мали місце до 01 січня 2021 року.
11 Січня, 2022 р., 16:02
      Головне управління ДПС у Рівненській області повідомляє, що  з 01 січня 2022 року стартувала кампанія декларування громадянами доходів, отриманих у 2021 році. Відтак річну податкову декларацію про доходи за минулий рік за  новою формою  зобов’язані заповнити і подати до 1 травня 2022 року громадяни, котрі отримали доходи, з яких не сплачено податок на доходи фізичних осіб та військовий збір.       Зокрема,  подати Податкову декларацію про майновий стан і доходи повинні громадяни, які протягом 2021 року отримували:
07 Січня, 2022 р., 10:00
Щиро вітаю із радісним святом – Різдвом Христовим!
14 Грудня, 2021 р., 16:21
   У важких життєвих обставинах складно зорієнтуватися та знайти свій шлях, зробити перший крок для руху в сторону якісних змін і перетворень. Але поруч так багато людей, які змогли знайти в собі внутрішні сили та мають неймовірний життєвий досвід, яким готові поділитися. Ми маємо на меті створити платформу, де були би зібрані найкращі соціальні ініціативи та проекти.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь