Корнинська сільська рада

Рівненська область, Рівненський район

Новини

Дата: від до Скинути
31 Січня, 2023 р., 09:07
Рівненська філія Рівненського обласного центру зайнятості інформує про можливість підвищення кваліфікації працівників за професією «Тракторист (машиніст) сільськогосподарського (лісогосподарського) виробництва» на підставі ваучера на базі Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості з метою підтримання їх конкурентоспроможності на ринку праці. Навчання здійснюється без звільнення особи з роботи.
30 Січня, 2023 р., 15:37
Законодавець визначив, що громадські роботи, як вид адміністративного стягнення, полягає у виконанні особою, яка вчинила адміністративне правопорушення, у вільний від роботи чи навчання час безоплатних суспільно корисних робіт тривалістю від 20 до 60 годин (тривалість такого адмінстягнення визначає суд). Громадські роботи, як вид кримінального покарання, на відміну від адміністративного стягнення призначаються на строк від 60 до 240 годин.
30 Січня, 2023 р., 11:57
Виклик до Центру пробації правопорушник зможе отримати через мобільний додаток «Пробація в смартфоні»: які функції матиме застосунок.
30 Січня, 2023 р., 11:31
Рівненська філія Рівненського обласного центру зайнятості інформує про можливість підтвердження професійної кваліфікації працівників за професією «Електрозварник ручного зварювання» на базі Кваліфікаційного центру Рівненського центру професійно-технічної освіти державної служби зайнятості.
22 Листопада, 2022 р., 16:17
Доводимо до відома, що Урядом прийнято рішення про подовження до 30 листопада поточного року терміну реєстрації заяв аграріїв у Державному аграрному реєстрі на отримання державної допомоги, збільшивши при цьому (на 100 млн гривень) загальний обсяг підтримки фермерів і а інших виробників сільськогосподарської продукції. Кошти надаються на підтримку суб’єктів господарювання агропромислового комплексу, за напрямами: бюджетна субсидія на одиницю оброблюваних угідь сільськогосподарського призначення ( 1 гектар) для провадження сільськогосподарської діяльності; - спеціальна бюджетна дотація за утримання великої рогатої худоби (корів) усіх напрямів продуктивності. Нагадуємо, що учасниками програми можуть бути лише ті виробники сільськогосподарської продукції, котрі зареєстровані у Державному аграрному реєстрі та відповідають її критеріям. Адже розподіл підтримки відбуватиметься лише онлайн через /(АР. Звертаємо увагу на те, що можливість подання заявок відновиться після того, як набере чинності відповідна постанова. Потенційним заявникам радимо перевіряти інформацію в ДАР. 
22 Листопада, 2022 р., 15:51
В Україні діє державний портал розшуку дітей «Діти війни» «Діти війни» — це єдина платформа, яка надає актуальну та зведену інформацію про дітей, які постраждали внаслідок війни російської федерації проти України (загиблі, поранені, зниклі безвісти, депортовані), та тих, кого вдалося розшукати та врятувати. Данні щодня оновлюють правоохоронні органи.

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь