Корнинська громада

Рівненська область, Рівненський район

Депутатський корпус

Список депутатів

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

Дата народження

Додаткова інформація

1.

Антонюк Тетяна Василівна

19.10.1973р.

Округ 15. Громадянка України, безпартійна, освіта вища, ДП « Рівненський експертно - технічний центр Держпраці», начальник навчально – методичного відділу, проживає с. Колоденка, Партія «Блок Петра Порошенка»  «Солідарність»

2.

Біра Володимир Адамович

20.05.1978р.

Округ № 9. Громадянин України , безпартійний, освіта професійно – технічна, тимчасово не працює, проживає с. Колоденка,Партія  «Блок Петра Порошенка»  «Солідарність»

3.

Вербицький Леонід Антонович

05.04.1959р.

Округ № 4. Громадянин України , безпартійний, освіта середня, тимчасово не працює, проживає с. Здовбиця Здолбунівський район, «Радикальна Партія Олега Ляшка»

4.

Гарах Юрій Володимирович

27.10.1972р.

Округ №3. Громадянин України, безпартійний, освіта професійно – технічна, ТОВ «Т – Стиль» начальник охорони, проживає с. Корнин, політична партія «Народний фронт»

5.

Гузик Павло Вікторович

22.06.1983р.

Округ№5. Громадянин України, безпартійний, освіта  професійно – технічна, фізична особа, підприємець,  проживає   с. Корнин , політична партія

«Українське об'єднання патріотів -УКРОП»

6.

Демчук Василь Олександрович

07.06.1973р.

Округ 21. Громадянин України, безпартійний, освіта вища, пенсіонер, с Загороща, політична партія « Народний фронт»

7.

Каращук Людмила Борисівна

29.09.1965р.

Округ 10. Громадянка України, безпартійна, освіта професійно – технічна, Корнинська сільська рада, касир, проживає  с. Колоденка, політична партія «Народний фронт»

8.

Корольчук Василь Васильович

05.01.1965р.

Округ7. Громадянин України, безпартійний, освіта професійно – технічна, Корнинська ЗОШ І – ІІІ ступенів, завідуючий господарством, проживає с. Корнин, Партія

«Блок Петра Порошенка»  «Солідарність»

9.

Лазарчук Володимир Степанович

03.04.1962р.

Округ 11. Громадянин України, безпартійний, освіта вища, Головне управління Держпродспоживслужби в Рівненській області, керівник, проживає с. Колоденка,  Партія  «Блок Петра Порошенка»  «Солідарність»

10.

Максютинська Галина Сергіївна

27.02.1959р.

Округ 12. Громадянка України, член партії «ВО «Батьківщина», освіта середня – спеціальна, тимчасово не працює, проживає с. Колоденка, політична партія «ВО

«Батьківщина»

11.

Мичко Інна Анатоліївна

20.03.1979р.

Округ 14. Громадянка України, безпартійна, освіта вища, Колоденська ЗОШ І – ІІІ ступенів, вчитель, проживає  с. Корнин, самовисуванець

12.

Мощук Андрій Васильович

10.02.1972р.

Округ 16. Громадянин України , безпартійний, освіта  вища, Навчально – методичний  центр  цивільного захисту та безпеки життєдіяльності  Рівненської області, заступник  завідуючого обласних та          м . Рівне  курсів ІІ категорії,  проживає м. Рівне,  політична партія «Народний фронт»

13.

Мельник Володимир Олександрович

17.08.1969р.

Округ № 25.  Громадянин України, безпартійний, освіта вища, фермер, проживає с. Тайкури, політична партія «ВО

«Батьківщина»

14.

Оніщук Оксана Олегівна

14.01.1985р.

Округ 6. Громадянка України, безпартійна, освіта вища, Корнинська ЗОШ І–ІІІступенів, вчитель,  проживає с. Корнин, Партія  « Блок Петра Порошенка»  «Солідарність»

15.

Павелко Микола Ярославович

24.05.1970р.

Округ 17. Громадянин України , безпартійний, освіта професійно технічна, ТзОВ «Дмитертранс», механік, проживає  с.Колоденка, політична партія «Українське об'єднання патріотів -УКРОП»

16.

Павелко Наталія Анатоліївна

10.07.1973р.

Округ 13. Громадянка України, безпартійна, освіта загальна середня, Церква Святого Юрія Переможця с. Колоденка, регент хору, проживає с. Колоденка, політична партія

«Українське об'єднання патріотів -УКРОП»

17.

Пасека Руслана Богданівна

25.12.1966р.

Округ №1. Громадянка України, безпартійна, освіта вища, Квасилівський НВК «школа ліцей», вчитель, проживає с. Корнин політична партія «Українське об'єднання патріотів»

«УКРОП»

18.

Пилипчук Галина Яківна

06.09.1963р.

Округ № 19. Громадянка України, безпартійна, освіта вища, Колоденська ЗОШ І–ІІІ ступенів, вчитель, проживає   с. Колоденка, політична партія « Народний фронт»

19.

Романчук Оксана Романівна

14.06.1978р.

Округ №8. Громадянка України , безпартійна, освіта вища, Корнинська сільська рада, секретар , Партія « Блок Петра Порошенка»  «Солідарність»

20.

Романчук Сергій Миколайович

10.06.1978р.

Округ №2. Громадянин України , безпартійний, освіта вища, ФОП Лозинська Л.С., водій, проживає с.Корнин, самовисуванець

21.

Самсонюк Федір Павлович

27.11.1975р.

Округ №24. Громадянин України, безпартійний, освіта вища, приватний нотаріус, проживає с. Тайкури, самовисуванець

22.

Середа Сергій Васильович

07.10.1970р.

Округ №20. Громадянин України , безпартійний, освіта вища, Рівненська ЗОШ І – ІІІ ступенів №5 , директор, проживає с . Колоденка, самовисуванець

23.

Федюкевич Роман Володимирович

12.01.1990р.

Округ №26. Громадянин України, безпартійний, освіта вища, БСТК «Резонанс», інженер–механік, проживає с.Колоденка,  самовисуванець

24.

Шут Андрій Валерійович

28.08.1984р.

Округ №18. Громадянин України, безпартійний, освіта вища, Колоденська ЗОШ І–ІІІ ступенів, вчитель, проживає м. Рівне, Партія  «Блок Петра Порошенка»  «Солідарність»

25.

Церкевич Віктор Ростиславович

03.06.1970р.

Округ №22. громадянин України, безпартійний, освіта професійно – технічна, «Львівська залізниця «ПАТ» «Укрзалізниця», начальник відділу, проживає с .Загороща, політична партія «Народний фронт»

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора