29 Січня, 2024 р., 15:36
   Ветерани та ветеранки, чинні військовослужбовці та військовослужбовиці, Український ветеранський фонд запрошує вас  взяти участь в онлайн-опитуванні про ваші актуальні потреби та бачення можливостей для кар’єрного і професійного зростання.
02 Січня, 2024 р., 14:37
Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях "United States Air Force Trials"!
27 Грудня, 2023 р., 12:37
Фахівцями Міністерства у справах ветеранів України розроблено низку роз’яснювальних інфографік, покрокових інструкцій та корисних посилань, які стануть у нагоді українським Захисникам і Захисницям, членам їхніх родин.
13 Листопада, 2023 р., 10:20
    Міністерство соціальної політики на виконання постанови Кабінету Міністрів України від 03.10.2023 № 1049 ,,Про реалізацію експериментального проекту із запровадження комплексної соціальної послуги з формування життєстійкості” оголошує залучення територіальних громад до участі у цьому проекті.
09 Листопада, 2023 р., 08:38
      Громадські інституції, які працюють на підтримку ветеранів та членів їх сімей, зможуть отримати від 800 тис. грн до 2,5 млн грн фінансової підтримки у межах нового конкурсу "Варто: Єднання".
10 Жовтня, 2023 р., 11:56
До 1 млн гривень на створення або розвиток бізнесу. Таку грантову допомогу від держави можуть отримати ветерани  та члени їх сімей.
18 Серпня, 2023 р., 10:23
Правовий дайджест реформ від громадської організації "Зелена альтернатива України" щодо захисту внутрішньо переміщених осіб та осіб, постраждалих від збройної російської агресії за березень-червень 2023 року.