09 Вересня, 2021 р., 15:49
    З метою організації забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення інформуємо про застосування Порядку забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації осіб з інвалідністю, дітей з інвалідністю та інших окремих категорій населення і виплати грошової компенсації вартості за самостійно придбані технічні та інші засоби реабілітації (далі – Порядок), затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 05.04.2021 № 321 (зі змінами, що набрали чинності 01.06.2021).
09 Лютого, 2021 р., 15:01
   Постановою Кабінету Міністрів України від 01 лютого 2021 року затверджено Порядок використання коштів для надання компенсації деяким категоріям споживачів електричної енергії. (додається: