02 Серпня, 2023 р., 14:44
Із 1 серпня автоматично продовжено виплати ще на шість місяців для внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу зараз та проживають в Україні. Проте з 1 вересня допомога продовжується тільки для тих громадян, чий майновий стан потребує такої підтримки. Такі рішення викладені в постанові Уряду «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб» від 11 липня 2023 року.
02 Серпня, 2023 р., 14:32
Для людей, внутрішньо переміщених до Корнинської сільської ради
06 Липня, 2023 р., 16:39
Український ветеранський фонд запускає програму “Варто: підтримка ветеранського бізнесу” (далі - програма #Варто) серед ветеранів.
09 Травня, 2023 р., 10:27
Міністерством соціальної політики України розроблено підсистему Єдиної інформаційної системи соціальної сфери «Реєстр надавачів та отримувачів соціальних послуг» (далі – Реєстр).
20 Квітня, 2023 р., 11:44
15 квітня набрав чинності закон, що замінює “виплату до 5 травня” на виплату до Дня Незалежності. Остання так само надаватиметься учасникам бойових дій, особам з інвалідністю внаслідок війни, учасникам війни, членам сімей загиблих та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною, жертвам нацистських переслідувань.
21 Березня, 2023 р., 15:22
Однією з цілей соціальної політики в Україні є максимальна допомога особам і родинам, які опинились у складних життєвих обставинах, та забезпечення умов для подолання цих обставин.
09 Березня, 2023 р., 11:59
Корисні контакти для внутрішньо переміщених осіб
28 Лютого, 2023 р., 12:27
Інформуємо Вас, що стартував проєкт, який поширюється на повнолітніх громадян України, яким відповідно до Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту» надано статус особи з інвалідністю внаслідок війни І або ІІ групи, та відомості про яких внесені до Єдиного державного реєстру ветеранів війни.
11 Січня, 2023 р., 10:58
До уваги пільговиків!!!!!!!!!!!