Рівненський район Рівненська область

ДОРОЖНЯ КАРТА

Дата: 02.08.2023 14:32

Для людей, внутрішньо переміщених до Корнинської сільської ради

для вирішення питань соціального захисту та забезпечення

першочергових потреб

З будь-якими питаннями щодо тимчасового перебування та організаційних питань  розселення, навчання та виховання дітей у дошкільних та шкільних навчальних закладах, працевлаштування, відновлення втрачених документів звертатися до відділу соціального захисту населення Корнинської сільської ради, контактний тел. (068) 00 27 522.

Щоб СТАТИ НА ОБЛІК та ОТРИМАТИ УСІ ВИДИ ДЕРЖАВНОЇ СОЦІАЛЬНОЇ ПІДТРИМКИ (ПЕНСІЇ, ДОПОМОГИ) слід звертатися до відділу соціального захисту населення.

При собі мати такі ДОКУМЕНТИ:

• паспорт
  • довідка про присвоєння ідентифікаційного коду
  • реквізити банку
  • довідка МСЕК (у разі встановлення інвалідності).

КУДИ ЗВЕРТАТИСЯ У РАЗІ ВТРАТИ АБО ЗНИЩЕННЯ ДОКУМЕНТІВ:

ВІДНОВИТИ ПАСПОРТ

Управління Державної міграційної служби - телефон «гарячої лінії» (0362) 67-95-45, (0362) 26-77-84.

Діє кімната з надання допомоги вимушеним переселенцям з АР Крим, м. Севастополя, Донецької та Луганської областей (м. Рівне, вул.16 Липня, 6а).

Там можна отримати всебічну правову допомогу з міграційних питань, оформити паспорт громадянина України по досягненню 16-річного віку, відновити його, якщо він втрачений, вклеїти фотографію до паспорта по досягненню 25- та 45-ти річного віку та у випадку зміни прізвища – отримати новий паспорт.

ВІДНОВИТИ СВІДОЦТВО ПРО НАРОДЖЕННЯ

відділ державної реєстрації актів цивільного стану (ДРАЦС), тел. (0362) 63-38-35

ВІДНОВИТИ ДОВІДКУ ПРО ПРИСВОЄННЯ ІДЕНТИФІКАЦІЙНОГО КОДУ

Державна податкова інспекція у м. Рівному, тел. (0362) 28-08-25

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА ПЕНСІОНЕРІВ:

• переведення пенсії за місцем фактичного проживання (перебування)
  • первинне призначення пенсії
  • перерахунок пенсії

Куди звертатися: до органу Пенсійного фонду за місцем фактичного проживання (перебування). Телефон «гарячої» лінії головного управління Пенсійного фонду України в Рівненській області -  (0362) 26-29-95. Телефон «гарячої» лінії Пенсійного фонду України -  0-800-503-753

ДЕРЖАВНА ПІДТРИМКА У ПРАЦЕВЛАШТУВАННІ:

• пошук підходящої роботи – тимчасової і постійної
  • надання інформації та консультації у сфері занятості
  • можливість участі в громадських оплачуваних роботах
  • професійна підготовка, перепідготовка і підвищення кваліфікації
  • отримання статусу безробітного

Куди звертатися: до центру занятості за місцем фактичного проживання (перебування). Телефон «гарячої» лінії Рівненського обласного центру зайнятості -  (0362) 63-31-06

ПІДТРИМКА У НАДАННІ ОСВІТНІХ ПОСЛУГ:

для влаштування дітей до дошкільних та загальноосвітніх навчальних закладів необхідно звернутися до відділу освіти, культури, туризму, молоді та спорту у приміщенні сільської ради, 2 поверх.