БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА

13 Червня, 2023 р., 12:55
     Військовослужбовцям у разі поранення (контузії, травми або каліцтва), що призвело до встановлення інвалідності або часткової втрати працездатності без встановлення інвалідності, виплачують одноразову грошову допомогу у випадку, коли таке поранення пов’язане з захистом Батьківщини, виконанням обов’язків військової служби, або із захворюванням, яке пов’язане з військовою службою.
02 Квітня, 2021 р., 10:46
   За оцінками Міністерства охорони здоров’я України ризики розповсюдження вірусної хвороби COVID-19 залишаються високими як на регіональному, так і на глобальному рівнях країни. У зв’язку з цимМіністерство хорони здоров’я України рекомендує уникати скупчення людей, дотримуватися соціальної дистанції та правил респіраторної гігієни, використовувати медичні маски та антисептики. У випадку появи симптомів гострої респіраторної вірусної інфекції обов’язково попереджати сімейного лікаря і залишатися вдома, щоб не стати джерелом захворювання для інших.
11 Березня, 2021 р., 15:04
За законодавством правочином (угодою) є дія особи, спрямована на набуття, зміну або припинення цивільних прав та обов’язків.
11 Березня, 2021 р., 15:02
   Конституцією України від 28 червня 1996 року, а саме статтею 33, кожному, хто на законних підставах перебуває на території України гарантується свобода пересування, вільний вибір місця проживання, право вільно залишати територію України. Однак, існують певні правила, за якими діти можуть перетинати український кордон.
01 Березня, 2021 р., 10:37
   Основні положення, що регулюють правовідносини за договором найму (оренди), встановлені у главах 58 «Найм (оренда)» та 59 «Найм (оренда) житла» Цивільного кодексу України (далі – Кодекс). Вимоги глави 59 Кодексу стосуються договорів найму (оренди) приміщень, які мають чітко визначене цільове призначення – для проживання. Тому, при укладенні договору найму (оренди) житла слід керуватися положеннями глави 59 Кодексу, які є спеціальними щодо положень глави 58 Кодексу.
01 Березня, 2021 р., 10:30
   Досить часто трапляється, що про наявність боргу та арешт рахунків особа дізнається тоді, коли приходить повідомлення від банку, що її рахунки заблоковані або безпосередньо під здійснення розрахунку картою, чи зняття коштів у банкоматі.
01 Грудня, 2020 р., 09:03
    Спадкування – це перехід майнових і окремих особистих немайнових прав та обов’язків спадкодавця до його спадкоємців. Сукупність цих прав та обов’язків і є спадщиною.
01 Грудня, 2020 р., 08:59
      Щоб урегулювати питання щодо відшкодування збитків громадянам за зруйноване житло та виплати їм компенсації, Уряд України прийняв Постанову, відповідно до якої компенсація надається постраждалим, які є власниками житла, зруйнованого після 14 квітня 2014 року та яке знаходиться на підконтрольній Україні території.
14 Серпня, 2020 р., 10:07
  До Рівненського бюро правової допомоги почастішали звернення щодо випадків домашнього насильства.
24 Червня, 2020 р., 14:24
Українським законодавством передбачено декілька способів переходу права власності. Серед них, можна виокремити: договір купівлі-продажу, дарування, довічного утримання, міни, в порядку спадкування, інше.