Релігійні громади

Назва  Свято-Миколаївський храм ПЦУ
Адресе культурного приміщення вул. Шевченка, 14, с. Корнин, Рівненського району, Рівненської області

Меланчук Микола Борисович

сан: протоієрей

Дата реєстрації

13 лютого 1997 рік

Назва  Молитовний будинок Християн віри Євангельської
Адресе культурного приміщення с. Корнин вул. Церковна, 9 , Рівненського району, Рівненської області

Волощук Юрій Семенович

сан: протоієрей

Дата реєстрації 1991 (нова 15.03.2014) рік

• Храм Різдва Богородиці ПЦУ

дата реєстрації 20.10.2000рік, орієнтовна кількість парафіян - 150                                                                   Настоятель: Іщук Вадим Володимирович, сан: протоієрей.

Адреса культурного приміщення: с. Загороща  вул. Шевченка, 82.

• Молитовний будинок Євангельські Християни-Баптисти

дата реєстрації 31.10.2001 рік, орієнтовна кількість парафіян - 35                                                                   Настоятель: Помазов Олександр Олександрович, сан: пресвітер.

Адреса культурного приміщення: с. Загороща вул. Набережна, 7

• Свято-Троїцька Церква УПЦ МП.

дата реєстрації 1993 рік, орієнтовна кількість парафіян - 900                                                                           Настоятель: Музика Віктор Володимирович, сан: протоієрей.

Адреса культурного приміщення: с. Колоденка вул. Свободи, 24.

• Свято-Георгіївський храм ПЦУ

дата реєстрації 22.05.1997 рік, орієнтовна кількість парафіян - 600                                                                Настоятель: Велігурський Петро Юрійович, сан: протоієрей.

Адреса культурного приміщення: с. Колоденка вул. Новодвірська, 22

• Молитовний будинок Євангельські Християни-Баптисти

дата реєстрації 03.12.1991 рік, орієнтовна кількість парафіян - 600 чол.                                                        Настоятель: Бричук Володимир Олексійович, сан: пресвітер.

Адреса культурного приміщення: с. Колоденка вул. Свободи, 17-а

• Свято-Покровський  храм ПЦУ

дата реєстрації: 2010рік, орієнтовна кількість парафіян - 360                                                                          Настоятель:  Станіславчук Андрій Анатолійович, сан: протоієрей.

Адреса культурного приміщення: с. Тайкури, вул. Тиха, 1

• Молитовний будинок церкви "Суламіта"

Настоятель: Ткач Олександр Петрович,  сан: просвітер

Адреса культурного приміщення: с. Порозове, вул. Сагайдачного, 21

Молитовний будинок Християн віри Євангельської

дата реєстрації 1991 (нове 15.03.2014) рік, орієнтовна кількість парафіян - 300                                             Настоятель: Волощук Юрій Семенович, сан: пресвітер.

Адреса культурного приміщення: с. Корнин вул. Церковна, 9

• Храм Різдва Богородиці ПЦУ

Адреса культурного приміщення: с. Загороща  вул. Шевченка, 82.

Адреса культурного приміщення: с. Загороща вул. Набережна, 7

• Свято-Троїцька Церква УПЦ МП.

Адреса культурного приміщення: с. Колоденка вул. Свободи, 24.

• Свято-Георгіївський храм ПЦУ

Адреса культурного приміщення: с. Колоденка вул. Новодвірська, 22

Адреса культурного приміщення: с. Колоденка вул. Свободи, 17-а

• Свято-Покровський  храм ПЦУ