Пам’ятка громадянам для дій при виявленні вибухонебезпечних!

При виявленні вибухонебезпечних предметі: гранат, артилерійських снарядів, авіабомб та ін., в тому числі вибухонебезпечних предметів минулих війн, слід знати, що ні в якому разі неможна брати вибухонебезпечний предмет в руки, не приймати дій до знешкодження предмету самостійно, не піддавати вибухонебезпечний предмет механічному пошкодженню та термічному впливу.

ПАМ’ЯТАЙТЕ!

Знайдені боєприпаси (або предмети, що схожі на них) повинні бути знешкоджені тільки спеціалістами. Про що необхідно терміново повідомити в пожежно-рятувальну службу за телефоном 101, та в поліцію за телефоном 102.

Ваші дії після виявлення вибухонебезпечного предмету:

1. Необхідно зупинити будь-які роботи в районі небезпечного місця.

2. Ні в якому разі не чіпайте підозрілий предмет.

3. Обгородіть місце знаходження небезпечного предмету підручними матеріалами й засобами, обмежте доступ до знахідки  сторонніх осіб, а особливо дітей.

4. Дочекайтеся прибуття рятувальних підрозділів, та працівників поліції для надання необхідної інформації.