Перелік обєктів природно-заповідного фонду

• Ботанічний заказник місцевого значення «Корнинський» площею 76 га, кадастровий номер 5624685900:03:030:0001, земельна ділянка перебуває у постійному користуванні ДП «Рівненське лісове господарство» із цільовим призначенням для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг (09.01);
  • Лісове заповідне урочище «Порозівське» площею 118 га, кадастровий номер 5624688900:02:001:0002, земельна ділянка перебуває у постійному користуванні ДП «Костопільське лісове господарство» із цільовим призначенням для ведення лісового господарства і пов'язаних з ним послуг (09.01).
  • Етмонологічний заказник місцевого значення «Колоденський» площею 12 га, земельна належить до земель не наданих у власність,  користування, оренду.