ДЕРЖАВНА ДОПОМОГА ПРИ НАРОДЖЕННІ ДИТИНИ

Нормативні акти, якими регламентується надання допомоги:

• Закон України „Про державну допомогу сім’ям з дітьми” від 21.11.1992 № 2811-ХІІ;
  • Постанова Кабінету Міністрів України від 27.12.2001№1751 „Про затвердження Порядку призначення і виплати державної допомоги сім’ям з дітьми”;

Підстава для отримання допомоги:

Факт народження дитини.

Перелік необхідних документів:

• заява, яка формується після введення всіх необхідних даних у програмному комплексі "Соціальна громада" (далі – заява);
  • копія свідоцтва про народження дитини (з пред’явленням оригіналу);
  • копія рішення про встановлення опіки (для опікунів).

Обов՚язково надавати для сканування оригінали документів.

Спосіб подання документі:

• заява та документи, необхідні для призначення державної допомоги при народженні дитини (далі – допомога), подаються особою через уповноважених осіб виконавчого органу сільської ради або поштою ачи в електронній формі через офіційний веб-сайт Мінсоцполітики або інтегровані з ним інформаційні системи органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування; або Єдиний державний веб-портал електронних послуг, або в межах надання комплексної послуги „єМалятко” (у разі технічної можливості).

​​​​​​​Перелік підстав для відмови у наданні допомоги:

Звернення за призначенням допомоги надійшло пізніше ніж через 12 календарних місяців після народження дитини.

Способи отримання допомоги:

Допомогу можна отримати через поштове відділення зв’язку або через уповноважені банки, визначені в установленому порядку.