12 Грудня, 2022 р., 08:59
Через військові дії мільйони людей виїхали з Україні в пошуках безпеки, їжі та притулку. 90% з них – жінки та діти.
14 Липня, 2022 р., 14:53
Практичні рекомендації щодо зменшення можливості стати потерпілим від кримінальних правопорушень в інформаційному просторі в умовах воєнного стану.
13 Липня, 2022 р., 16:56
З практичними рекомендаціями щодо зменшення можливості стати потерпілим від сексуального насильства під часвійни можна ознайомитись  за посиланням
24 Червня, 2022 р., 16:00
      З метою допомоги постраждалим від російської агресії людям в Україні запрацював портал "Порядок" для розміщення запитів на допомогу та їхнього швидкого пошуку тими, хто має можливість її надати.
09 Червня, 2022 р., 12:06
       При  комунальному закладі  „Рівненський обласний соціальний гуртожиток” Рівненської обласної ради функціонує відділення матері та дитини.
30 Травня, 2022 р., 11:06
        Вартість газу та опалення для населення не буде змінюватися, поки триває війна. Різницю між існуючим тарифом і ринковою ціною підприємствам теплокомуненерго відшкодує держава. Про це повідомив заступник керівника Офісу Президента Кирило Тимошенко.
11 Січня, 2022 р., 10:07
Відтепер особа з інвалідністю може не виходячи з дому подати документи необхідні для взяття на облік та забезпечення технічними та іншими засобами реабілітації (далі – ТЗР) через електронний кабінет особи з інвалідністю в ЦБІ.
29 Грудня, 2021 р., 15:25
Урочисто оголошуємо про початок реєстрації до участі у Різдвяному дитячому онлайн-таборі Недільної школи «Початок»!