Щодо надання допомоги постраждалим від сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора та особам, які незаконно утримувались або перебували в полоні

Дата: 17.06.2022 09:49

Інформуємо!!!

Відповідно до розпорядження Корнинського сільського голови від 16 червня 2022 року № 80 визначено уповноваженою посадовою особою за координацію заходів у сфері надання допомоги постраждалим від сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора та особам, які незаконно утримувались або перебували в полоні, на території Корнинської сільської ради – Каращука Володимира Васильовича – начальника відділу соціального захисту населення Корнинської сільської ради.

У разі якщо хтось із вимушених переселенців постраждав від сексуального насильства, вчиненого представниками держави-агресора чи незаконно утримувались або перебували в полоні рекомендуємо звернутись до відділу соціального захисту населення Корнинської сільської ради (с. Корнин, вул. Центральна, 41Б). Контактний телефон 068 00 27 522

Водночас, зазначаємо, що відповідно до Закону України "Про протидію торгівлі людьми" (далі - Закон), статті 149 Кримінального кодексу України  (далі – КК України) особи, які незаконно утримувались або перебували в полоні,  таким чином могли бути використані у збройному конфлікті і тому мають право на встановлення статусу особи, яка постраждала від торгівлі людьми.