До уваги пільговиків

Дата: 11.01.2023 10:58

Фото без описуДо уваги пільговиків!!!!!!!!!!!

У зв’язку з передачею функцій нарахування та виплати пільг на оплату житлово-комунальних послуг до органів Пенсійного фонду України в січні місяці поточного року необхідно звернутися до відділу соціального захисту населення Корнинської сільської ради для поновлення права на пільги наступній категорії громадян:

працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали медичними та фармацевтичними працівниками в таких населених пунктах і проживають у них;

педагогічним працівникам, які працюють у сільській місцевості і селищах міського типу, а також пенсіонерам, які раніше працювали педагогічними працівниками в таких населених пунктах і проживають у них;

учасникам війни;

дітям війни.

Відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України від 04 червня 2015 року № 389 «Про затвердження Порядку надання пільг окремим категоріям громадян з урахуванням середньомісячного сукупного доходу сім’ї» пільги, надаються за умови, якщо розмір середньомісячного сукупного доходу сім’ї  в розрахунку на одну особу за попередні шість місяців не перевищує величини доходу, який дає право на податкову соціальні пільгу у порядку, визначеному Кабінетом міністрів України.

Для отримання пільг надаються наступні оригінали документів:

довідка, яка видана лікувальним закладом;

довідка, яка видана відділом освіти;

довідка про доходи з Пенсійного фонду України за попередні 6 місяців;

паспорт громадянина України;

довідка про присвоєння реєстраційного номера облікової картки платника податків;

характеристика житла;

посвідчення «Учасника війни» чи «Дитина війни»;

реквізити банку;

особові рахунки власника в організаціях постачальників послуг.

Для того, щоб пільга була нарахована за січень місяць необхідний перелік документів потрібно подати до кінця січня місяця!!!!!!!!!!