18 Серпня, 2023 р., 08:20
У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про припинення електропостачання:
02 Серпня, 2023 р., 14:44
Із 1 серпня автоматично продовжено виплати ще на шість місяців для внутрішньо переміщених осіб, які отримують допомогу зараз та проживають в Україні. Проте з 1 вересня допомога продовжується тільки для тих громадян, чий майновий стан потребує такої підтримки. Такі рішення викладені в постанові Уряду «Деякі питання підтримки внутрішньо переміщених осіб» від 11 липня 2023 року.
27 Липня, 2023 р., 10:33
Для людей, внутрішньо переміщених до Корнинської сільської ради
20 Липня, 2023 р., 08:31
Новий функціонал дозволить фермерським господарствам отримувати через ДАР допомогу на усі землі у складі ФГ, зокрема ті, що належать громадянам - членам фермерського господарства на праві власності, користування.
13 Липня, 2023 р., 14:43
Шановні жителі громади і не тільки!
11 Липня, 2023 р., 10:57
У Державній міграційній службі України запроваджено адміністративну послугу з проставлення апостиля на офіційних документах.
06 Липня, 2023 р., 15:46
Для людей, внутрішньо переміщених  до Корнинської сільської ради  для вирішення питань соціального захисту та забезпечення  першочергових потреб!
28 Червня, 2023 р., 10:07
   Ставайте постачальником для МЕТРО Україна - співпрацюйте з надійним та стабільним партнером своєї продукції!    Програма USAID АГРО запрошує виробників свіжих овочів та фруктів стати постачальником для однієї з найбільших мереж оптово-роздрібної торгівлі на українському ринку. Ознайомитися з деталями та вимогами до постачальників можна за посиланням:https://drive.google.com/drive/folders/1wAeG6MQ9pdaLGlT4Bne81YFNSe9r8jXi?usp=sharing