Одноразове добровільне декларування: термін сплати збору

Дата: 28.01.2022 15:08

Одноразове добровільне декларування: термін сплати збору

Головне управління ДПС у Рівненській області  нагадує, що відповідно до пункту 12 підрозділу 9 прим. 4 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України сплата збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування (далі – збір) здійснюється декларантом протягом 30 календарних днів з дати подання одноразової (спеціальної) добровільної декларації (далі – Декларація).

У разі вибору декларантом у межах одноразового (спеціального) добровільного декларування ставки збору, що передбачає сплату такого платежу трьома рівними частинами, сплата збору здійснюється декларантом: першого платежу – протягом 30 календарних днів з дати подання Декларації; другого платежу – до 01 листопада 2023 року; третього платежу – до 01 листопада 2024 року.

Спілкуйся з Податковою службою дистанційно за допомогою сервісу «InfoTAX»