18 Серпня, 2023 р., 08:20
У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про припинення електропостачання:
11 Серпня, 2023 р., 13:24
09 Серпня, 2023 р., 16:35
З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання:
02 Серпня, 2023 р., 15:17
31 Липня, 2023 р., 08:43
TOB «АКРІС АГРО ГРУП» повідомляє, що на оброблюваних їхнім підприємством землях біля сіл Корнин, Колоденка, Загороща, Тайкури, Порозове, які входять в територіальне підпорядкування Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
27 Липня, 2023 р., 10:32
24 Липня, 2023 р., 16:34
TOB «АКРІС АГРО ГРУП» повідомляє, що на оброблюваних їхнім підприємством землях біля сіл Корнин, с. Тайкури, які входять в територіальне підпорядкування Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
21 Липня, 2023 р., 11:49
Адміністрація ФГ «П`ЯТИГІРСЬКЕ» повідомляє, що на оброблюваних ними полях біля села Тайкури, які входять в територіальне підпорядкування Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
18 Липня, 2023 р., 14:11
TOB «АКРІС АГРО ГРУП» повідомляє, що на оброблюваних їхнім підприємством землях біля сіл Корнин, Колоденка, Загороща, які входять в територіальне підпорядкування Корнинської сільської ради, буде проводитись внесення ЗЗР по посівах сої.
14 Липня, 2023 р., 15:09