23 Лютого, 2024 р., 08:40
    Олександр Слобожан, Виконавчий директор Асоціації міст України, зареєстрував на сайті Верховної Ради України петицію щодо законопроєкту 9560-1 для термінової легалізації допомоги  територіальних громад Збройним Силам України:   https://itd.rada.gov.ua/services/Petition/Index/12082
21 Лютого, 2024 р., 17:25
Повідомлення про планову діяльність, яка підлягає оцінці впливу на довкілля ТОВ "ФАСТОЙЛ" щодо будівництва автозаправного комплексу в  с.Корнин Рівненського району Рівненської області (реєстраційний номер справи - 5055 в Реєстрі справ ОВД на національній онлайн-платформі "ЕкоСистема")
17 Лютого, 2024 р., 16:55
Оголошення про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля планованої діяльності «Продовження промислової розробки Здолбунівського родовища в Рівненському районі Рівненської області» з метою виявлення, збирання та врахування зауважень і пропозицій громадськості до планованої діяльності.
16 Лютого, 2024 р., 16:21
До уваги мешканців Корнинської сільської ради!
16 Лютого, 2024 р., 12:44
У зв’язку з виконанням планових ремонтних робіт ПрАТ «Рівнеобленерго» повідомляє про припинення електропостачання:
15 Лютого, 2024 р., 11:43
Приватне акціонерне товариство «ДІКЕРГОФФ ЦЕМЕНТ УКРАЇНА», код ЄДРПОУ 04880386, інформує про початок громадського обговорення звіту з оцінки впливу на довкілля «Продовження промислової розробки Здолбунівського родовища ділянка №№ 1, 2 в Рівненському районі Рівненської області»
09 Лютого, 2024 р., 13:24
02 Лютого, 2024 р., 13:13
Відповідно до процедури громадських обговорень, на виконання вимог пункту 11 постанови КМУ від 25.05.2011 № 555 «Про затвердження порядку проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проектів містобудівної документації на місцевому рівні» (в редакції постанови КМУ від 21.10.2022 № 1196) розміщуємо для ознайомлення громадськості скановану копію протоколу та відеозапис громадських слухань проекту містобудівної документації: «Детальний план території розміщення кварталу житлової забудови, який перебуває в землях запасу сільськогосподарського призначення (рілля) в межах села Тайкури Рівненського району Рівненської області, обмеженого вул. Незалежності»:
01 Лютого, 2024 р., 15:50
29 Січня, 2024 р., 09:53
      У зв’язку із прощанням із загиблими захисниками України - Каменчуком Дмитром Васильовичем та Столярчуком Сергієм Васильовичем громадські слухання щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації: «Детальний план території розміщення кварталу житлової забудови, який перебуває в землях запасу сільськогосподарського призначення (рілля) в межах села Тайкури Рівненського району Рівненської області, обмеженого вул.Незалежності» переносяться на середу 31 січня 2024 року, початок об 11:00 год.