Зустріч з нагоди Дня пожежної охорони

Дата: 17.04.2019 15:12
Кількість переглядів: 96

Напередодні Дня пожежної охорони, що відзначається 17 квітня, керівництво Рівненського міськрайонного управління та ДПРЗ-3 ГУ ДСНС України уРівненській області, а саме Бабак Віктор Ананійович  та Вербицький Микола Віталійович завітали  до місцевої пожежної  команди  в селі Корнин.

З нагоди свята голові Корнинської ОТГ Роману Горбатюку-Василейку було вручено почесну грамоту за значний особистий внесок в забезпечення пожежної безпеки в сільській місцевості.

Члени добровільної пожежної дружини Корнинської сільської ради: Генадій Зарудний,  Олександр Потапчук та Володимир Корнійчук були відзначені подяками за активну громадську позицію щодо забезпечення пожежної безпеки та гасіння пожеж в сільській місцевості.  З нагоди Дня пожежної охорони добровольцю Тарасу Христюку вручено цінний подарунок -  іменний годинник.