Рівненський район Рівненська область

Відбувся випускний бал дошкільнят у Корнинському ЗДО "Дивосвіт".

Дата: 07.06.2019 15:05

Випуск із дитячого садка – особливий день для кожної дитини, адже закінчився перший відповідальний етап життя, скінчився безтурботний період раннього дитинства. Гарно й урочисто пройшло прощання з дитсадком у Корнинському ЗДО "Дивосвіт".

Зусиллями педагогічного колективу організовано цікаве та змістовне свято, яке запа­м’ятається малечі надовго та зали­шать добрі спогади про час перебування у  садочку.

Випускники, які урочисто під звуки вальсу ввій­шли до яскраво прикрашеного, святкового залу, були дуже гарні і щасливі. Дитсадок приймав багато гостей: батьки, бабусі й дідусі, вчителі– всі бажаючі, котрі прийшли подивитися на вихованців – майбутніх школяриків.

Також,  на свято із подарунками завітав Корнинський сільський голова Р.О.Горбатюк-Василейко, та виступив з привітальним словом до діток, батьків та вихователів ЗДО.

На завершення свята   були   вручені  випускникам медалі.