В селі Тайкури пройшов фестиваль патріотичної пісні “Слава Україні! Героям слава! ”

Дата: 19.08.2019 15:28

Цьогорічний фестиваль патріотичної пісні «Слава Україні! Героям слава!»  відбувся  18 серпня  в селі Тайкури.

Фестиваль проходить уже втретє на території Корнинської сільської ради.

Початок події відбувся з святкового виступу  Народного  духового оркестру «Олександрія», після чого з промовою до присутніх звернувся  настоятель храму протоієрей Андрій Станіславчук. З привітальним словом виступили голова Корнинської сільської ради Роман Горбатюк-Василейко та староста села Тайкури Валентина Музичка.

Серед гостей фестивалю був перший заступник голови Рівненської обласної ради Свисталюк Сергій Анатолійович. Відбулось  вручення ювілейних грамот та подяк за значний внесок в розвиток Корнинської об’єднаної громади культурним діячам, жителям  та  депутатам  Корнинської сільської ради.

Фестиваль відкрив своїм виступом зразковий ансамбль народного танцю «Вербонька» районного будинку культури с.Зоря (керівник колективу-Борис Бунь). Серед учасників свята творчі колективи: народний хоровий колектив «Оберіг» с. Обарів, вокальний ансамбль «Шкільні зірочки», зразковий дитячий ансамбль «Соловеєчки», дитячий вокальний ансамбль с.Колоденка, Дитячий танцювальний ансамбль «Колорит», дитячий вокальний ансамбль «Перлинка», церковний хор ПЦУ с.Загороща, церковний хор Свято-Покровської церкви с. Тайкури, народний ансамбль української пісні «Червона калина», народний духовий оркестр «Олександрія», ансамбль жартівливої пісні «Коліжанки»

Місцеві колективи с. Корнин «Корнинчанка» (керівник-Людмила Гапон) дитятий вокальний ансамбль «Промінчик» (керівник-Руслана Багінська) та Колоденки  «Веретено» (керівник-Андрій Пастушенко).

Своїми виступами дивували солісти та окремі виконавці: Валентина Слуквіна, Оксана Ушакова, Іванна Голуб, Юлія Касюга, Микола Бочуляк, Любомир Пастушенко, Любов Демчук, Ольга Музичко, Олена Добровольська, Зоя Шокова, Оксана Курілко, Руслан Алексіюк, Ангеліна Давидчик, дуети   Дарини Ковальчук та Аніти Котлевської, Марії Кучер та Оксани Гук.  Тріо у складі: Зої Шокової, Віри Хмель, Антоніни Зайчук та Вокальне тріо «Вишиванка», а також Народне тріо бандуристок «Либідь» м. Рівне.

Місцеві жителі та гості мали змогу ознайомитись з пожежно-рятувальною технікою, яка була представлена на території фестивалю, діти мали можливість  спробувати себе  у ролі юних рятувальників.

Усіх відвідувачів смачним гарячим кулішем пригощав козацький табір «Гайдамаки», який  проводив козацькі забави та змагання, катання на конях та поні.

Святкове дійство продовжилося  феєричним видовищем  фаєр -шоу,  після чого  для молоді лунала українська дискотечна музика.

Дякуємо організаторам такого заходу,  а саме Корнинській сільській раді в особі сільського голови Романа Горбатюка-Василейка, учасникам та всім хто долучився до створення такого свята.