З Днем Державного Прапора України!
Дорога громадо, вітаю вас із одним найбільш національним святом Днем Державного Прапора України!
23 серпня 2004 року Указом президента України на вшанування багатовікової історії українського державотворення, державної символіки незалежної України та з метою виховання поваги громадян до державних символів України було встановлено святкування Дня Державного Прапора України, що є символом втілення національної єдності, честі та гідності, традицій державотворення історії та сьогодення.
Бажаю, щоб небо над головою було завжди ясним і блакитним, а урожай щедрим і багатим. Нехай стяг нашої Батьківщини наповнює душу патріотизмом і прагненням до світлого майбутнього. Від усієї душі зичу вам і вашим родинам міцного здоров’я, щастя і благополуччя!
Зі святом вас!
З повагою Корнинський сільський голова
Роман Горбатюк -Василейко