Рівненський район Рівненська область

Святкування Дня Державного Прапора в селі Колоденка

Дата: 23.08.2019 10:31

Сьогодні з нагоди святкування Дня Державного Прапора України на території Корнинської сільської ради  відбулись офіційні заходи.

О 9-й ранку  в с. Колоденка на площі перед  пам’ятним знаком розпочалась урочиста церемонія підняття Державного Прапора України. На святі  були присутні: в.о. голови районної державної адміністрації Сергій Подолін та сільський голова Роман Горабатюк-Василейко, народний ансамбль української пісні  "Веретено" під керівництвом Андірія Пастушенка, а також  громадськість та молодь громади.

Заходи розпочалися з церемонії підняття Державного Прапора України та виконання Державного Гімну України. З вітальними словами до присутніх звернулися в.о. заступник голови райдержадміністрації Сергій Подолін та  голова Корнинської ОТГ Роман Горбатюк-Василейко.

На завершення  свята ансамбль “Веретено” під керівництвом Андрія  Пастушенка виконав низку патріотичних пісень.