З Днем Незалежності України!

Дата: 23.08.2019 14:51

Щановна Корнинська громадо, щиро вітаю вас з 28-ю річницею  Незалежності України!

Цей великий день став поворотною подією в історії нашої держави для утвердження демократії нашого народу.     З проголошенням незалежності України, 24 серпня 1991року наша країна пройшла декілька етапів духовного оновлення, відтворюючи патріотизм, традиції і духовність нашого народу. Хотілося б, щоб з кожним роком це свято додавали всім нам наснаги і творчих здобутків.

Попри складнощі, чимало позитивних змін відбулося в житті країни. Приємно, що й наша громада  доводить свою здатність і робить гідні внески у розбудову наших сіл. Адже  оновлюються  школи, сквери, дороги протягом останніх років набувають зовсім іншого вигляду, чимало здобутків маємо і в інших сферах суспільного життя Корнинської ОТГ.

Тож, бажаю успіхів і плідної праці на благо нашої громади та українського народу. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння.

З Днем незалежності!

Роман Горбатюк-Василейко