Рівненський район Рівненська область

ВПОРЯДКОВУЄМО АДРЕСНЕ ГОСПОДАРСТВО

Дата: 20.10.2019 11:21

До уваги мешканців Корнинської ОТГ!

У зв’язку з проведенням у 2020-му році Всеукраїнського перепису населення, виконавчий комітет Корнинської сільської ради  звертається з проханням подбати про встановлення на фасадах своїх житлових  будинків адресних табличок з номером та назвою вулиці чи провулку. Адже так кожен будинок зможе знайти не лише той, хто проводитиме перепис населення, а й у разі потреби самих мешканців швидка допомога, рятувальники, працівники поліції.

Також звертаємось до керівників установ та організацій,  приватних підприємств та підприємців з проханням встановити таблиці з номерами та назвами вулиць на фасадах приміщень.