Мобільний соціальний офіс здійснив прийом громадян у Корнинській сільській раді

Дата: 05.02.2020 14:47

30 січня 2020 року  Рівненська районна філія Рівненського обласного центру  у  складі «мобільного  соціального офісу» здійснила виїзд  в об’єднану територіальну громаду села Корни. В заході брали участь начальник Рівненського районного відділу обслуговування громадян (сервісний центр) головного управління ПФУ в Рівненській області Ірина Кроткіх та завідувач сектору нагляду за додержанням вимог законодавства під час призначення (перерахунку) та виплати пенсій органами Пенсійного фонду України Олена Тилько, головний спеціаліст Рівненського бюро правової допомоги Андрій Гурін. Фахівці надавали місцевим жителям консультації з питань трудового та пенсійного законодавства, оформлення трудових відносин, забезпечення соціальних гарантій.  Заступник начальника відділу активної підтримки безробітних Оксана Булавська ознайомила  присутніх з інформацією щодо основних положень законодавства України про зайнятість населення, соціальних послуг центру зайнятості, умов надання  статусу безробітного, державних гарантій соціально незахищеним категоріям громадян, організації та проведення громадських робіт,  ознайомлено із новими сервісами та можливостями державного центру зайнятості та сучасними формами роботи.

Фахівець з профорієнтації розповіла, що всі бажаючі можуть пройти професійне тестування з метою виявлення нахилів до підприємництва, у тому числі із застосуванням психодіагностичних методик та використанням інтернет платформи «Моя професія: консультаційна мережа».

Захід відвідали 15 осіб з числа зайнятого та незайнятого населення. Виїзний захід в об’єднану територіальну громаду пройшов змістовно, цікаво та корисно.

Проведення таких спільних заходів сприяють широкому ознайомленню щодо надання комплексу різноманітних інформаційно-консультаційних та профорієнтаційних послуг для мешканців ОТГ: з орієнтації на вибір та отримання сучасних професій, відкриття власної справи, оволодіння техніками пошуку роботи, опанування додатковими навичками щодо ефективного ведення сільського господарства та інше, що відповідатиме перспективам розвитку громади та ринку праці.