Дата: 13.04.2020 09:28

Із метою вирішення питання вивезення спеціально обладнаним для цього  транспортом побутових відходів з населених пунктів Корнинської сільської ради за територіальним принципом.

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВИЗНАЧЕННЯ ВИКОНАВЦЯ ПОСЛУГ З ВИВЕЗЕННЯ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ТЕРИТОРІЇ КОРНИСЬКОЇ СІЛЬСЬКОЇ РАДИ.

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу: Виконавчий комітет Корнинської сільської ради, 35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б.

2. Підстава для проведення конкурсу: Рішення сесії Корнинської сільської ради (Про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів на території Корнинської сільської ради) від «08»квітня 2020 року №807.

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами проведення конкурсу:

35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б., з 16.04.2020р. по 18.05.2020р.

Ноцик Андрій Ігорович – Начальник відділу юридичної, організаційно-кадрової та мобілізаційної роботи, тел. (0362)- 20 53 66.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи з надання послуг з вивезення побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів: Розміри та  межі  певної  території населеного  пункту: с. Корнин – 446,6 га.; с. Колоденка -579,7 га; с. Загороща – 115,6 га.; с. Тайкури – 350,3га; с. Порозове – 144,8га. Загальна протяжність проїзної частини з твердим покриттям складає 43,93 км. Видалення твердих побутових відходів здійснюється на полігон ТПВ Шпанівської сільської ради, відстань від меж с. Корнин – 15 км.; с. Колоденка – 10 км.; с. Порозове – 19км.; с. Загороща – 20 км.; с. Тайкури – 22км. до полігону.

6. Характеристика об'єктів утворення побутових відходів за джерелами їх утворення: загальна кількість будинків 2460; кількість мешканців 8815 чол.; Підприємства, установи та організації: ДНЗ – 3; Школи – 3; Заклади культури – 4; ФАП – 2; Амбулаторій -2;  Підприємства торгівлі - 18;

7. Характеристика, включаючи потужність, та місцезнаходження об'єктів поводження з побутовими відходами (об'єкти перероблення, сортування, утилізації, видалення відходів, об'єкти поводження з небезпечними відходами у складі побутових відходів тощо):

На території Корнинської сільської ради відсутній полігон для розміщення ТПВ. Видалення твердих побутових відходів здійснюється на полігон, розміром 22,5 га,  що знаходиться на землях Шпанівської сільської ради,відстань від меж с. Корнин – 15 км.; с. Колоденка – 10 км.; с. Порозове – 19км.; с. Загороща – 20 км.; с. Тайкури – 22км. до полігону.

8. Способи, місце та кінцевий строк подання конкурсних пропозицій:

8.1. Способи подання конкурсних пропозицій: конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

8.2. Місце подання конкурсних пропозицій: 35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б.

8.3. Кінцевий строк подання конкурсних пропозицій: 18.05.2020 року  до 09 год. 00 хв.

Способи і місце отримання конкурсної документації:

Для отримання конкурсної документації для участі у конкурсі звертайтесь за адресою:  35304, Рівненська  область,  Рівненський район, с. Корнин, вул. Центральна, 41б, приймальння сільського голови, 3-й поверх, в робочі дні (з 8.00 до 17.00) крім перерви (з 13.00 до 14.00).

Додаткова інформація за телефоном: (0362) 205-366