ВІРТУАЛЬНА ПЛАТФОРМА ЕМОЦІЙНОЇ ПІДТРИМКИ МОНІТОРИНГОВОГО ЦЕНТРУ КМДА З ПРОТИДІЇ COVID-19

Дата: 19.05.2020 15:30

Запрацювала віртуальна платформа емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19.

В рамках цього проекту кожен українець має можливість безкоштовно отримати індивідуальні консультації від сертифікованих психологів та тренерів-практиків з емоційного інтелекту Освітнього Хабу м. Києва, які дозволять зберегти та зміцнити позитивний  та психологічний стан людей протягом всього часу дії карантину, а також навчатись онлайн м'яким навичкам (soft skils), які потрібні кожному, незважаючи на вік та професію.

Посилання до віртуальної платформи емоційної підтримки Моніторингового центру КМДА з протидії COVID-19: https://moncenter.eduhub.in.ua/