Буде відсутнє водопостачання

Дата: 17.11.2020 08:38

17 листопада  частина Колоденки майже пів доби будуть без води. Про це попердили у пресслужбі водоканалу та  пояснили, що причина-масштабні ремонтні роботи.

Водопостачання буде відсутнє з 8:30 до 17:00 год на вулицях Смотрицького, Молодіжній,  Боголюбова, Рівненській та провулку Польовий.

На «Рівнеоблводоканалі» також наголошують, що з огляду на масштабність та складність робіт, не виключено, що певний час після відновлення водопостачання з кранів може текти брудна вода.

Тому працівники підприємства організовують підвіз чистої питної води за заявками споживачів не лише на період ремонту, а й певний час після нього.

Замовити підвіз води і дізнатися усю інформацію про відключення можна за номером телефону: 26-74-44.